Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.
B40A4358

Butelka Mammafeel – tak bliska piersi mamy

Kontakt ze skórą rodzica jest dla nowonarodzonego dziecka jednym z najistotniejszych momentów zaraz po przyjściu na świat. Ta potrzeba bliskości nie mija wraz z wiekiem i przynosi wiele niezwykłych korzyści. Sprzyja przywiązaniu emocjonalnemu między dzieckiem a rodzicem, co jest kluczowe dla jego rozwoju psychospołecznego.

Dotyk skóra do skóry może zwiększyć poziom oksytocyny, hormonu odpowiedzialnego za relaksację i poczucie bezpieczeństwa. Poprzez taki kontakt niemowlę może rozwijać swoje zmysły, szczególnie dotyk i węch, co jest istotne dla jego poznawczego rozwoju poznawczego. Dla wielu rodziców karmienie dziecka to moment pełen intymności i bliskości. To szansa na zbudowanie z dzieckiem niezwykłej silnej więzi, dania maluszkowi poczucia ciepła i bezpieczeństwa. Mamy karmiące butelką chcą dać swoim dzieciom taką samą porcję czułości i ciepła. Pragną, aby moment ten nie sprowadzał się do mechanicznego karmienia. Marka LOVI o tym wie i dlatego stworzyła butelkę Mammafeel, która swoim kształtem, kolorem, fakturą przypomina kobiecą pierś.

Mammafeel
Przy tworzeniu butelki Mammafeel wzorowano się na strukturze kobiecej piersi. Butelka oferuje dziecku znajome doznania, naśladując delikatność i miękkość piersi mamy. Zapewnia doświadczenia, takie jak dotyk piersi, aksamitność skóry, znajomy kształt i kolor, a także miękkość i elastyczność piersi. Dynamiczny smoczek w butelce Mammafeel został specjalnie zaprojektowany, aby jak najwierniej oddać bliskość i naturalny proces ssania z piersi, jednocześnie nie zakłócając odruchu ssania i umożliwiając maluszkowi swobodne przejście między butelką a piersią mamy. To KOLOR i KONSYSTENCJA, które są dziecku znane, ponieważ smoczek imituje kolor skóry mamy. Wyjątkowy, cielisty pierścień na smoczku przypomina sprężystością otoczkę brodawki. Delikatna i aksamitna FAKTURA smoczka o matowym wykończeniu imituje skórę mamy. To również KSZTAŁT wzorowany na tym stworzonym przez naturę. Pozwala on na odpowiedni kąt rozwarcia ust i ułożenie ich w tzw. „jak u rybki”, co sprzyja oddychaniu przez nos i redukuje ryzyko wystąpienia kolki. To wszystko razem tworzy przełomową butelkę, która wychodzi poza tradycyjną funkcjonalność produktów dla dzieci i dotyka sfery emocjonalnej.

B40A6636
Dlaczego Mammafeel?

Butelka Mammafeel to nie tylko produkt dla niemowląt, to symbol głębokiej bliskości, która tworzy wyjątkową więź między rodzicem a dzieckiem. To wyraz troski i miłości, który wynosi znaczenie karmienia butelką na zupełnie nowy poziom. Dzięki Mammafeel, bliskość zawsze pozostaje priorytetem, a więź między rodzicem a dzieckiem umacnia się na każdym etapie rozwoju maleństwa. To świetna propozycja dla mam karmiących naprzemiennie oraz tych, które chcą dzielić się wyjątkowymi chwilami karmienia maleństwa z innymi członkami rodziny.

Więcej informacji oraz dostępne modele butelki Mammafeel znajdziesz na stronie Lovi.

21_596_pack+item

Współpraca reklamowa

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO