Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Every Mum is a superhero! Dzień Mamy z neno.pl

Maja Hyży to nowoczesna i aktywa mama, artystka, piosenkarka. To także ambasadorka polskiej marki Neno – producenta innowacyjnych produktów elektronicznych, wspierających młode Mamy i ich pociechy. Razem z Mają zapraszamy Was do świętowania Dnia Mamy z #nenoteam.

Od 19 do 27 maja cały asortyment Neno – laktatory, nianie elektroniczne, miseczki termiczne, butelki do nauki picia, śliniaczki, termometry i inne dostępne są z rabatem aż 15%.

Mama superbohaterka

„Aktywnym Mamom czas ucieka tak szybko, że nie chcą spędzać go na rzeczach, w których może je zastąpić technologia. A Neno to technologia płynąca z miłości – mówi Maja Hyży, nowa ambasadorka Neno w Polsce. Chcę podzielić się z Wami codziennością nowoczesnej i aktywnej mamy i pokazać, jak czerpać z tej codzienności wiele frajdy”.

Inspirowane dziećmi, stworzone dla rodziców – właśnie taką filozofię wspierają produkty marki Neno. Neno znaczy dziecko. Po prostu. Nasze produkty dedykowane są młodym rodzicom, by ułatwić im codzienność i pozwolić czerpać radość z każdej chwili ze swoją pociechą. Neno to polski brand, który dostarcza produkty na miarę oczekiwań nowoczesnych Mam, produkty atrakcyjne wizualnie, a jednocześnie praktyczne i bezpieczne w użytkowaniu.

neno_dzien_mamy

Produkty Neno kierujemy do młodych Rodziców dzieci w wieku 0-3 lat oraz do par, które spodziewają się dziecka. Naszą misją jest, by w tym najpiękniejszym, ale i najtrudniejszym czasie każdy Rodzic mógł poczuć realne wsparcie w naszych produktach.

„Pani Maja jest podziwianą artystką. Ale dla nas, dla marki Neno, pani Maja jest przede wszystkim nowoczesną i aktywną Mamą, która doskonale łączy pracę zawodową z rolą aktywnej Mamy. Takim Kobietom potrzebny jest produkt, który pomoże w codziennych obowiązkach. I to jest właśnie misja marki Neno” – mówi Marcin Trojan, General Director Neno Polska.

neno_mantello

Kiedy kochasz, codzienność staje się niezwykłym przeżyciem

Sami jesteśmy Rodzicami i wiemy, że w codziennej walce z kolkami, katarkami, gorączkami czy karmieniem odpowiednia pomoc jest niezastąpiona, a prawdziwą nagrodą jest uśmiech dziecka. Dlatego nasze laktatory elektryczne, aspiratory, nebulizatory, nianie elektroniczne, miseczki termiczne i szczoteczki do zębów pomagają uczynić codzienność łatwiejszą i przyjemniejszą zarówno dla Rodziców, jak i Maluszków.

Podaruj sobie i swojemu maluszkowi wszystko, co najlepsze i postaw na sprzęt naszej produkcji. Dzień Mamy świętuj podwójnie – spędzając czas ze swoją pociechą i wybierając Neno z rabatem 15%.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO