Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Już są! Nowi bohaterowie przybywają do bajkowego świata La Millou.

W świecie La Millou pełno jest niezwykłych zwierząt, które towarzyszą dzieciom podczas zabawy i wypoczynku. W nocy ułatwiają zasypianie, dając komfort i poczucie bezpieczeństwa, a w dzień rozbudzają ciekawość, zachęcając do wymyślania własnych, zwierzakowych historii. W najnowszej, jesiennej kolekcji, wśród liści i kwiatów, kryją się rozbrykane kangury, wesołe emu, białe niedźwiadki, zamyślone sowy i dostojne czaple. Spotkać tam można również sympatycznego buldożka angielskiego i niebiańskiego jednorożca.

Marka La Millou znana jest z pięknych, niepowtarzalnych wzorów wysokogatunkowych tkanin, na których znajduje się wiele motywów zwierzęcych i roślinnych. Z tkanin tych powstają pościele, koce, poduszki, otulacze, maskotki La Millou i wiele innych produktów. Dwa razy do roku La Millou prezentuje nowe kolekcje, uszyte z materiałów z autorskimi grafikami. Przy tworzeniu nowych wzorów projektantki inspirują się światowymi trendami, ale kierują się przede wszystkim sercem i pasją. Chcą, by produkty La Millou dostarczały dzieciom magii i stanowiły ważny element ich beztroskiego dzieciństwa. Chcą, poprzez przemyślany dobór wzorów, barw i tkanin, rozbudzać wyobraźnię. Wszystkie wzory są wysmakowane i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, aby od najmłodszych lat kształtować poczucie estetyki i dobry gust. Z kolei różnorodność grafik i kolorów daje możliwość wybrania motywu dopasowanego do wrażliwości dziecka, klimatu jaki chcemy mieć w domu lub nastroju w jakim jesteśmy, bo produkty La Millou mają także za zadanie cieszyć dorosłych, umilając im wyjątkowe chwile rodzicielstwa.

We wrześniu w sklepie La Millou pojawiło się 7 nowych wzorów:

Dundee & Friends Pink i Dundee & Friends Blue, to dwa pastelowe wzory, na których królują zwierzaki z dalekiej Australii. Wprawne oko wypatrzy tam m.in. kangury, emu, dziobaki, krokodyle, wallabie, wombaty czy kolczatki. W wersji różowej na pierwszy plan wybija się sympatyczna kangurzyca z maleńkim kangurzątkiem w kieszeni, a w wersji niebieskiej największy ptak Australii – emu.

IMG_1622_smoke_mint apaszka_la millou_minky_ecru_dundee & friends pink IMG_2272_grey IMG_2307

Jesienią do magicznego lasu La Millou zawitały nowe zwierzęta: na gałęzi odpoczywa mądra sowa Magic Owl, a w kniejach buszują ciekawskie, białe niedźwiadki It’s a Magic. A że dni stają się coraz krótsze i zmrok zapada szybciej, w magicznym lesie, wśród liści, dostrzec także można księżyc i pierwsze gwiazdy.

angel's wings_la millou_velvet_powder pink_magic owl 2 pack pieluszek_la millou_magic owl big john_la millou-minky_powder pink_magic owl IMG_2816_powder_pink

College camp to sympatyczny, nieco zawadiacki buldożek angielski w niebieskiej czapce z daszkiem, umieszczony na tle klasycznej, ponadczasowej kraty. Ten wzór, kojarzący się trochę z mundurkami prestiżowych szkół, powinien przypaść do gustu zarówno fanom piesków, jak i przedszkolakom oraz uczniom młodszych klas.

Universe of unicorn to propozycja dla miłośników kosmosu i fantastyki. W bajkowym wszechświecie jednorożca La Millou otacza wiele planet i gwiazd. Wystarczy zamknąć oczy, aby przenieść się wraz z nim wprost na rozgwieżdżone niebo.

komplet-pościeli-L_la millou_universe of unicorn (2) komplet_pościeli XL_la millou_universe of unicorn (1) apaszka_la millou_mink_ecru_universe sleepy_pig_la millou_minky_ecru_universe

Heron in cream lotus, to elegancki wzór w dostojne czaple, które wypoczywają wśród kremowych kwiatów lotosu. Kompozycja kolorystyczna przywodzi na myśl barwy charakterystyczne dla dalekowschodniego SPA. Całość emanuje spokojem i pozwala na moment oderwać się od pędu otaczającego świata.

IMG_2133_25 kura_babci_dany_la millou_minky_smoke mint_heron in cream lotus sleeping_bag_la milou_heron in cream POZYTYWKA_LA MILLO_HERON IN A CREAM LOTUS

W nowych kolekcjach znaleźć można m.in. mięciutkie koce z wypełnieniem przeznaczone dla dzieci i dorosłych, idealne na jesienne chłody; przyjemne w dotyku pościele z wypełnieniem; ciepłe śpiworki do wózków, a także maskotki – przytulanki Bunny w kształcie królika czy pojemne torby, w których łatwo zmieścić potrzebne rzeczy. Dostępne będą również kultowe Kury Babci Dany, śpiworki do spania dla najmłodszych, ciepłe apaszki i zimowe mufki dla mam, czyli produkty cenione i poszukiwane przez wielu rodziców. Nowe kolekcje pojawiły się w sprzedaży we wrześniu b.r.. Zapraszamy na zakupy do salonu firmowego La Millou, przy ulicy Klimczaka 1 w Miasteczku Wilanów w Warszawie, do sklepów partnerskich La Millou, których lista znajduje się na stronie internetowej oraz do sklepu internetowego: www.lamillou.com. W październiku możemy się spodziewać kolejnych nowości.

Sesja-palac-1-101

*    *    *

La Millou jest polskim producentem akcesoriów dziecięcych, sprzedawanych w ponad 30 krajach. Produkty tej marki, uwielbianej przez rodziców i dzieci, można spotkać nie tylko w Polsce, Europie Zachodniej czy USA. Dotarły też m.in. do Izraela i Australii, a prawdziwą furorę robią w Azji. Znakiem rozpoznawczym La Millou są piękne i oryginalne wzory wysokogatunkowych tkanin, z których powstają pościele, kocyki, maskotki, ubranka i torby. W trosce o najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa dla najmłodszych klientów, La Millou ściśle współpracuje z Instytutem Matki i Dziecka. Z marką współpracują także ambasadorzy: osobowości ze świata mody, kina, muzyki i mediów społecznościowych.

Więcej informacji o marce La Millou na stronie internetowej www.lamillou.com oraz profilu Facebook https://www.facebook.com/LaMillouOfficial i Instagram https://www.instagram.com/la_millou

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO