Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

NOWOŚĆ od BoboVita! Wypróbuj wyjątkowo pyszne połączenie jabłka, brzoskwini i dyni w poręcznej tubce

Odkrywanie smaku różnorodnych warzyw i owoców w domu, na spacerze, a nawet w podróży. Brzmi jak kulinarna przygoda? Naturalnie! Teraz urozmaicanie diety niemowlęcia stanie się jeszcze ciekawsze, ponieważ BoboVita rozszerza portfolio linii produktów w wygodnych tubkach o smakowitą propozycję. Jabłko z dynią i brzoskwinią to pyszna kompozycja nowego musu owocowego w  tubce, która zaspokoi głód malucha wszędzie tam, gdzie tylko najdzie go ochota na mniam!

Dieta oparta o różnorodne i wartościowe produkty to klucz w budowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych. Właściwe wybory dotyczące komponowania jadłospisu warto pielęgnować już na etapie wczesnego dzieciństwa. To właśnie wtedy kształtują się preferencje smakowe, a maluch bacznie obserwuje swoich rodziców. Nie bez znaczenia jest również jakość i pochodzenie żywności – ta podawana niemowlęciu czy małemu dziecku powinna być dopasowana do wyjątkowych wymagań wciąż rozwijającego się, młodego organizmu.

BoboVita dba o to, aby urozmaicanie diety było dopasowane do potrzeb najmłodszych i jednocześnie rozbudzało ich ciekawość. Właśnie dlatego marka prezentuje smakowitą propozycję, która rozszerza linię musów owocowo-warzywnych BoboVita. Poznaj pyszną kompozycję w poręcznej tubce, którą maluch będzie mógł wypróbować w różnych okolicznościach – zarówno w domu, jak i poza nim.

BoboVita jabłko z brzoskwinią i dynią
po 6. miesiącu życia

Wyjątkowa i zupełnie nowa kompozycja w ofercie musów owocowo-warzywnych od BoboVita.

To smakowite połączenie owoców i warzyw – jabłka z brzoskwinią i dynią – o składzie i konsystencji dopasowanej do potrzeb niemowląt po 6. miesiącu życia.

Pyszna propozycja bez dodatku cukru*, która zawiera odpowiedniej jakości i bezpieczne składniki, podchodzące wyłącznie od sprawdzonych dostawców.

Wygodny sposób na urozmaicenie diety malucha i uwzględnienie w niej warzyw.

To komfort w poznawaniu nowych smaków – zarówno w domu, jak i podczas aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Cena rekomendowana za opakowanie 80 g: ok. 3,19 zł.

* Zawiera naturalnie występujące cukry.

Dziecko powyżej 12. miesiąca życia może jeść produkt bezpośrednio z tubki wyłącznie pod opieką dorosłego.

BoboVita_Jablko_z_brzoskwinia_i_dynia

Wypróbuj także inne musy owocowo-warzywne z oferty marki, np. BoboVita suszona śliwka z gruszką i buraczkiem po 6. miesiącu życia.

Ważne informacje: Zaleca się kontynuację karmienia piersią podczas wprowadzania pokarmów uzupełniających. Karmienie piersią powinno trwać tak długo, jak jest to pożądane przez matkę i dziecko. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.

Więcej informacji o produktach BoboVita można znaleźć na www.bobovita.pl.

zdj. alermedia

 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock