Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Laktator Twoim sprzymierzeńcem w początkach bycia mamą

Gdy na świat przychodzi dziecko, wszystko zaczynamy czuć bardziej. Przede wszystkim dowiadujemy się, że potrafimy kochać bardziej. Poznajemy wymiar miłości, jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyliśmy. Troszczymy się bardziej, ale też wszelkie problemy przeżywamy bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Szczególnie te związane z laktacją. Jak więc pomóc sobie w pierwszych dniach po porodzie i w kolejnych miesiącach karmienia piersią, które mogą być problematyczne, aby czuć się jak najbardziej pewnie i komfortowo?

Lista potrzeb przyszłej mamy

Każda przyszła mama, przygotowując się do nowej roli zastanawia się, w co warto zaopatrzyć się przed przyjściem na świat maluszka. Lista wyprawkowa potrafi być bardzo długa. Przygotowując się do nowej roli, warto zadać sobie pytanie: czego ja będę potrzebować? Przeważnie skupiamy się na akcesoriach niezbędnych dziecku, takich jak łóżeczko, wózek czy wanienka, zapominając że równie istotna jest odpowiednia wyprawka przyszłej mamy!

Jeśli planujesz karmić piersią, warto zaopatrzyć się w biustonosz do karmienia, pojemniki do przechowywania pokarmu, a przede wszystkim laktator elektryczny. Ten ostatni szczególnie wspomoże świeżo upieczoną mamę już w pierwszych dniach w nowej roli.

Expert3DPRO_lifestyle4

Pierwsze momenty bycia mamą

Zostanie świeżo upieczoną mamą, oprócz fali miłości przynosi również chwile niepewności i wahania. Czy sobie poradzę? Czy zgodnie z planem uda się karmić piersią? Stresu związanego z tym ostatnim możemy sobie oszczędzić, umieszczając na liście wyprawkowej laktator, który zażegna kryzysom związanym z laktacją. Laktator LOVI Expert 3D Pro jest ekspertem w rozwiązywaniu tych problemów. Nawał pokarmu występuje już nawet w drugiej dobie u kobiet, które rodziły naturalnie. W przypadku cesarskiego cięcia, może on wystąpić nawet do 6 doby po porodzie. Regulacja produkcji mleka u mamy karmiącej, może potrwać nawet do 2 tygodni po przyjściu dziecka na świat. Aby być odpowiednio przygotowaną na każdą sytuację związaną z laktacją – niezastąpioną pomocą jest laktator LOVI Expert 3D Pro, którego przełomowy lejek 3D nie tylko ssie, ale także uciska brodawkę, w bardzo zbliżony sposób do ust dziecka. W przypadku zastoju pokarmu, lejek 3D poprzez ucisk, pomaga odblokować się kanalikom i uwolnić nadmiar mleka – dzięki temu kobieta czuje ulgę. Laktator ten także umożliwia odciąganie pokarmu w pozycji półleżącej, co jest nieocenionym ułatwieniem w przypadku odciągania pokarmu po cesarskim cięciu.

„Laktator okazał się bardzo pomocny już w drugiej dobie po urodzeniu. Bastek na samym początku nie pił tak dużej ilości pokarmu, dlatego położne w szpitalu zaproponowały mi odciąganie mleka laktatorem, co dało mi niesamowitą ulgę i pozwoliło uniknąć problemów związanych z zastojami. Polecam przyszłym mamom zaopatrzyć się w laktator już przed porodem, bo w razie problemów z laktacją, jest on niezastąpioną pomocą.” – mówi Julia Kuczyńska Maffashion, ambasadorka laktatora LOVI Expert 3D Pro.

LOVI_laktator_Prolactis_3D_Soft_d

Twoje wsparcie na co dzień

Czasami w życiu każdej mamy zdarzają się także sytuacje, kiedy trzeba załatwić np. sprawy urzędowe czy pójść do lekarza. Młodzi rodzice nieraz marzą też o chwili dla siebie, by wyjść na kolację czy spędzić czas z przyjaciółmi. Coraz częściej bywa też tak, że młoda, aktywna mama szybko wraca po porodzie do pracy czy na uczelnię. Dla mam karmiących, które muszą na dłuższy czas wyjść z domu, niezastąpioną pomocą jest mobilny laktator. Model LOVI Prolactis 3D Soft ma wbudowany akumulator, który zapewnia 3 sesje odciągania na jednym ładowaniu, a ponadto można go ładować power bankiem, ponieważ jest wyposażony w wejście USB. Laktator LOVI jest przyjacielem każdej mamy w sytuacjach codziennych – jest doceniany przede wszystkim za cichą pracę, szybkość (w 10 minut laktator może odciągnąć nawet 100 ml mleka) oraz delikatność, którą zapewnia lejek 3D. Nie można też przejść obojętnie obok designu laktatora. Jego nowoczesny kształt oraz pudrowo-różowe elementy są bardzo przyjemne dla oka.

Laktator może być ekspertem w rozwiązywaniu problemów, ale też przyjacielem każdej mamy

Na różnych etapach karmienia piersią laktator to niezbędna pomoc dla mam. Po pierwsze rozwiązuje wszystkie problemy z laktacją, jak np. zbyt mała ilość pokarmu czy nawały, które mogą wystąpić już w pierwszych dniach po porodzie. W kolejnych etapach tej cudownej drogi, jaką jest macierzyństwo, wspomaga mamę w codziennym życiu, dając jej komfort i poczucie niezależności. Można dobrać odpowiedni model do swoich potrzeb.

LOVI_laktator_Prolactis_3D_Soft_e

Dołącz do #teamLOVI

www.lovi.pl

 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock