Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.
grafika

Mały pasażer na pokładzie. Odbierz naklejkę na szybę w Rossmannie

Gdziekolwiek jedziesz, chcemy, aby Czyściochy towarzyszyły Twojemu dziecku. Odbierz naklejkę na samochód z bohaterami Czyściochowa w swojej ulubionej drogerii i wyrusz bezpiecznie w kolejną trasę. Daj znać innym kierowcom, że podróżuje z Tobą mały pasażer.

Od 3 kwietnia klienci Rossmanna mogą odebrać naklejkę na szybę samochodu. Upominek z bohaterami Czyściochowa ma za zadanie poinformować pozostałych uczestników ruchu drogowego, że w pojeździe znajduje się dziecko. Jak zdobyć naklejki z Kotką Pupilką i Psem Łapsonem?

Upominek otrzymają klienci robiący zakupy w drogeriach stacjonarnych, którzy skorzystają z tradycyjnej kas z obsługą oraz kupią przynajmniej jeden z produktów dla dzieci objętych akcją. Ich lista jest na stronie: www.rossmann.pl/produkty. Niezbędne jest również zeskanowanie aplikacji Rossmann PL. Akcja kończy się 20 maja lub wraz z wyczerpaniem zapasów. Kupując produkty dla swoich pociech przy kasach tradycyjnych, nie zapomnij odebrać upominku z Czyściochami.

Naklejkę najlepiej przykleić na czystą szybę samochodu, zgodnie z dołączoną instrukcją. Współuczestnicy ruchu drogowego, widząc naklejkę na szybie auta, powinni – ze względu na małego pasażera – zachować szczególną ostrożność. Kierowca podróżujący z dziećmi, może przemieszczać się mniej dynamicznie i być bardziej zachowawczy. Naklejka wzywa zatem pozostałych uczestników ruchu do wyrozumiałości.

Pupilka i Pies Łapson każdego dnia pokazują dzieciom, że nauka higieny może być okazją do dobrej zabawy, a dzięki naklejce na szybę samochodu najmłodsi mogą podróżować ze swoimi ulubionymi bohaterami. Przygody przyjaciół czekają na kanale Czyściochowo na YouTube i Spotify, między innymi w słuchowisku dla dzieci, które umili każdy wyjazd na czterech kółkach.

Współpraca reklamowa

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock