Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.
mama_i_ja_1500ml_2024_3x_

Mama i ja – woda źródlana od pierwszych chwil, na całe życie

Corocznie obchodzony 22 marca Światowy Dzień Wody jest okazją do przypomnienia, jak ważne dla utrzymania zdrowia jest nawadnianie. Kobiety w ciąży, karmiące i maluszki potrzebują wody specjalnie dostosowanej do ich potrzeb. O zaletach niskozmineralizowanej i niskosodowej wody źródlanej Mama i ja opowiada Katarzyna Gumoś, kierownik działu marketingu marki Mama i ja.

Aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie organizmu ważne jest regularne spożywanie odpowiedniej ilości wody każdego dnia. Dotyczy to zwłaszcza małych dzieci, kobiet ciężarnych i karmiących, dla których najodpowiedniejszym wyborem jest woda źródlana o niskim stopniu mineralizacji i niewielkiej zawartości sodu, siarczanów, fluorków, azotanów i azotynów.

Mama i ja to woda pochodząca ze źródła znajdującego się na terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Jest wolna od jakichkolwiek zanieczyszczeń, a substancje uznawane za szkodliwe nie występują w niej nawet w najmniejszych ilościach. Parametry są uważnie i wnikliwie monitorowane na każdym etapie powstawania produktu – od źródła aż do wody w butelce. O jej bezpieczeństwie świadczy fakt, że regularnie poddawana jest analizom w wyspecjalizowanych laboratoriach oraz placówkach badawczych.

Woda źródlana Mama i ja cieszy się zaufaniem rodziców już od 30 lat. Jej skład dedykowany jest potrzebom kobiet w ciąży i karmiących, a także maluszków. Zawiera jedynie 270 mg składników mineralnych na 1 litr i niewielką ilość sodu, dzięki czemu jest dostosowana do potrzeb wrażliwego układu pokarmowego niemowląt. To również bezpieczna baza do przygotowywania mleka modyfikowanego, kaszek, zupek czy przecierów. Warto jednak pamiętać o tym, aby do 12. miesiąca życia dziecka wodę podawać po przegotowaniu, mówi Katarzyna Gumoś.

Woda Mama i ja to nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygoda użytkowania – zarówno dla mamy, jak i dla dziecka. Produkt o pojemności 0,33 l jest lekki i ma ergonomiczny kształt dostosowany do rączek maluszków. Praktyczny ustnik ułatwia picie, a bajkowe postaci na etykiecie budują pozytywne skojarzenia. Butelkę o pojemności 0,5 l można wygodnie spakować do szkolnego plecaka, a ta o pojemności 1,5 l będzie odpowiednia dla przygotowywania posiłków, dodaje Katarzyna Gumoś.

Produkt posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka nr 106/OP.

Woda źródlana Mama i ja

Mama i ja – to w pełni bezpieczna, niegazowana woda źródlana, wyróżniająca się niskim stopniem mineralizacji i niewielką zawartością sodu. Stanowi optymalne uzupełnienie codziennej diety kobiet w ciąży oraz mam karmiących piersią. Znakomicie nadaje się również do przygotowywania posiłków dla niemowląt i dzieci w każdym wieku.

Strona www: https://wodadladziecka.pl/

Cena:

1,5 l – 2,39 zł

0,5 l – 1,79 zł

0,33 l – 2,19 zł

Zdjęcie otwierające: Mama i ja  to w pełni bezpieczna, niegazowana woda źródlana, wyróżniająca się niskim stopniem mineralizacji i niewielką zawartością sodu.

Współpraca reklamowa

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock