Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

MODU – nowa duńska marka klocków kreatywnych

MODU, nowa duńska marka klocków kreatywnych, chce ściągnąć dzieci z kanapy, zapraszając je do aktywnej zabawy. MODU to system klocków, z których można składać funkcjonalne zabawki, takie jak bujaczki, deski balansujące, pojazdy, rollery, huśtawki. Przeznaczony jest dla dzieci już od szóstego miesiąca życia. Jeden zestaw zastępuje wiele zabawek kupowanych zazwyczaj oddzielnie.

nwdn_file_temp_1610554768405

Cyfryzacja zdominowała nasz świat – dotyczy to także rozrywki, którą oferujemy dzisiaj dzieciom. MODU pragnie stać się aktywizującą alternatywą dla tableta.

MODU to system składający się z dużych klocków piankowych o różnych kształtach. Można je łączyć, a po dodaniu kółek klocki przeistoczą się w szybkie pojazdy, sprawiając radość dzieciom w każdym wieku. Deska balansująca, bujak, jeździk, roller – już podstawowy zestaw otwiera przed dzieckiem nieskończone możliwości. Dostępne oddzielnie dodatkowe elementy takie jak półkule MODU nadają zabawie nowy wymiar! Rzuć, złap, turlaj, podziel, złącz, wyważ… Łączone ze sobą lub innymi klockami MODU wspierają integrację sensoryczną, rozwijają zdolności motoryczne oraz wyobraźnię.

 

MODU można najlepiej opisać jako kreatywne połączenie konwencjonalnych „aktywnych” zabawek (takich jak konie na biegunach i jeździki) oraz klocków LEGO. Zostały tak zaprojektowane, by można było ich używać w coraz bardziej twórczy sposób – w miarę jak dziecko rozwija się i zdobywa nowe umiejętności. Te klocki to zdrowa i stymulująca alternatywa dla „cyfrowego smoczka” – tableta, czy komórki. MODU zachęca do kreatywnej zabawy doskonalącej sprawność motoryczną, integrację sensoryczną i pomaga dzieciom porzucić kanapę.

„MODU wymaga zarówno wyobraźni, jak i zdolności motorycznych, które są prawdopodobnie najważniejsze dla dobrej zabawy i efektywnej nauki. MODU ma zapewniać zdrową zabawę całej rodzinie, ale dzieci mogą też bawić się samodzielnie. Jest więc miejsce na wyścigi pojazdów i wspólne działanie, ale także na indywidualną zabawę i zatopienie się w procesie budowy.” – mówi Jonathan Rasmussen, CEO i współtwórca MODU.

MODU to świetna rozrywka zarówno dla starszych, jak i młodszych dzieci. Wspiera wszystkie etapy rozwoju dziecka, jest zrównoważoną zabawką, która może sprawiać radość przez wiele lat.

Zobaczcie sami: www.scandinavianbaby.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO