Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

moKee inspiruje!

moKee to funkcjonalne akcesoria i dodatki oraz meble dla niemowląt, podbijają serca rodziców w całej Europie. Produkty dzięki swojej minimalistycznej i prostej formie świetnie komponują się w każdym dziecięcym wnętrzu. moKee to zespół specjalistów, który śledzi światowe trendy. Dla którego przy szukaniu inspiracji i przy całym procesie tworzenia kluczowa wygoda, bezpieczeństwo i maksimum możliwości, które można podarować rodzicom, rozpoczynającym najbardziej niesamowitą i emocjonującą w przygodę w życiu.

Chcemy, aby pokoje i kąciki niemowlęce przez pierwsze lata ich życia były miejscami, w których dzieci będą czuć się beztrosko i bezpiecznie. Dbamy również, aby dobrze czuli się w nich rodzice – tak aby ta część wspólna była magiczną przestrzenią, w której pierwszy uśmiech, uścisk dłoni oraz tak ważny pierwszy krok otoczone były wyjątkową scenerią. Poznajcie trzy światy moKee, do których was dzisiaj zabieramy – niech staną się pocztówką z dzieciństwa i wspomnieniem cudownych chwil.

Czerń i biel to tak niezwykle ważna baza w treningu spostrzegawczości noworodków i niemowląt. Kontrastowe wnętrze pomaga w skupieniu maluchów, inspiruje do zabawy fakturami i kształtami. Tutaj nie ma nudy – przejrzyste wnętrze zachęca do zabawy i eksplorowania otaczającego świata. Kolekcja moKee to stonowana kolorystyka, proste kształty. To pomysł na czarne lub białe łóżeczko – jakże niezwykle piękne w swojej prostocie, z pomysłową i minimalistyczną karuzelą. Czarno – biała wyjściowa baza do szerokiej palety praktycznych akcesoriów i dodatków.

moKee zainspirowane Matką Naturą zaprasza Was dzisiaj do wnętrza, w którym prym wiodą dzikość i zabawa w dżunglę, a wszystko to w trosce o planetę Ziemia. Krótka drzemka w koszu Mojżesza pod baldachimem z naturalnej tkaniny, radosne harce z rodzeństwem na łóżku wykonanym z bukowego drewna FSC. Przestrzeń do odpoczynku i zabawy, którą przepełnia rodzinna miłość do naturą w tle.

W najnowszych trendach moKee nie mogło zabraknąć szaleństwa kolorów! Pokolorują świat najmłodszych, wywołując na ich twarzach, przeplatany z zachwytem i zdziwieniem radosny i szczery uśmiech. Rozpoczynamy festiwal barw. Nie boimy się wyzwań. Łączymy róż z czerwienią i fiolet z zielenią. Intensywnie dodajemy we wnętrzu kolorowe zabawki, plakaty, dodatki. Nie boimy się grać w kolory! Niech one będą dobrym kompanem dzieci przez pierwsze lata.

A Wy które wnętrze moKee wybieracie? Który trend jest Wam najbliższy?

Wybór nie jest prosty, ale każdy przybliży rodzica do stworzenia dziecięcego pokoju, w którym znajdą się meble i akcesoria moKee wykonane zostały z najlepszych materiałów, w trosce o ich pochodzenie i sposób pozyskiwania. moKee dorasta z dziećmi i towarzyszy im na każdy etapie rozwoju.

moKee Polska

Najnowszy katalog moKee

KOD RABATOWY: DOBRAMAMA5
ważny od 23.11 do 01.12, do końca dnia

 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock