Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Na kaszel i podrażnione gardło u najmłodszych

Jednym z najbardziej wrażliwych miejsc na infekcje u dzieci i dorosłych jest gardło. Dodatkowo, ogrzewanie wysusza śluzówkę gardła, sprawiając że nie funkcjonuje ona prawidłowo i nie stanowi wystarczająco szczelnej bariery ochronnej, co znacznie ułatwia wnikanie drobnoustrojów chorobotwórczych.

Anatomia_z_opisem

Pacjentom, również tym najmłodszym, cierpiącym na kaszel, chrypkę i podrażnienie gardła można pomóc, stosując wyroby medyczne z linii TRETUSSIN MED z Domowej Apteczki.

Tretussin-Med-24-pastylki do ssania Tretussept-Spray

TRETUSSIN MED to obok najczęściej polecanego syropu również pastylki do ssania i spray do gardła. Zawiera 3 składniki: ekstrakt z grzybni porostu islandzkiego oraz korzeń prawoślazu i liść bluszczu pospolitego, które pokrywają błonę śluzową gardła ochronnym filmem. Zmniejsza stan zapalny gardła. Nawilża i regeneruje błonę śluzową gardła, dzięki czemu przynosi ulgę w suchym kaszlu, chrypie i podrażnieniu gardła. TRETUSSIN MED w formie syropu i pastylek ma pyszny smak czarnej porzeczki, doceniany zarówno przez dzieci, jak i dorosłych.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock