Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Na kaszel i podrażnione gardło u najmłodszych

Jednym z najbardziej wrażliwych miejsc na infekcje u dzieci i dorosłych jest gardło. Dodatkowo, ogrzewanie wysusza śluzówkę gardła, sprawiając że nie funkcjonuje ona prawidłowo i nie stanowi wystarczająco szczelnej bariery ochronnej, co znacznie ułatwia wnikanie drobnoustrojów chorobotwórczych.

Anatomia_z_opisem

Pacjentom, również tym najmłodszym, cierpiącym na kaszel, chrypkę i podrażnienie gardła można pomóc, stosując wyroby medyczne z linii TRETUSSIN MED z Domowej Apteczki.

Tretussin-Med-24-pastylki do ssania Tretussept-Spray

TRETUSSIN MED to obok najczęściej polecanego syropu również pastylki do ssania i spray do gardła. Zawiera 3 składniki: ekstrakt z grzybni porostu islandzkiego oraz korzeń prawoślazu i liść bluszczu pospolitego, które pokrywają błonę śluzową gardła ochronnym filmem. Zmniejsza stan zapalny gardła. Nawilża i regeneruje błonę śluzową gardła, dzięki czemu przynosi ulgę w suchym kaszlu, chrypie i podrażnieniu gardła. TRETUSSIN MED w formie syropu i pastylek ma pyszny smak czarnej porzeczki, doceniany zarówno przez dzieci, jak i dorosłych.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO