Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Nuby z nowym dystrybutorem na Polskę

Doskonale znana na świecie i w Polsce marka Nuby zyskała nowego dystrybutora jakim jest firma ABC Kid. Nuby to brand kojarzony z jakością, doskonałym wykonaniem i ergonomią. Początki marki sięgają lat siedemdziesiątych, jest to więc firma o bogatej tradycji i wielkim doświadczeniu w produkcji produktów dla niemowląt.

Dzięki współpracy firmy z polskim dystrybutorem ABC Kid produkty te będą jeszcze bardziej dostępne dla rodziców w naszym kraju. W ofercie Nuby warto zwrócić uwagę na linię kosmetyków organicznych Citroganix, które zadbają doskonale o potrzeby każdego malucha. Nuby to lata doświadczeń, którym warto zaufać.

Filozofia marki opiera się na radosnym podejściu do rodzicielstwa i czerpaniu przyjemności z tego wyjątkowego doświadczenia, jakim jest posiadanie dziecka. Marka dostępna jest w ponad 155 krajach, gdzie pokochały ją miliony rodziców i maluchów. Jest to brand, który zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia dla najlepszych produktów dla najmłodszych.

W Nuby panuje przekonanie, że rodzicielstwo powinno być wspaniałą przygodą zarówno dla rodziców, jak i malucha. Dlatego produkty Nuby powstają po to, by życie rodziców i dziecka było wypełnione dobrymi emocjami, radością, zabawą i wspólnym przeżywaniem wyjątkowych chwil. Produkty są testowane i konsultowane i to zarówno z ekspertami jak i rodzicami na każdym etapie powstawania, by były jak najlepsze i służyły naszym szkrabom, pomagając im rozwijać się prawidłowo i mieć masę zabawy każdego dnia.

Bogata oferta produktów Nuby obejmuje między innymi: akcesoria do kąpieli, butelki, śliniaczki, zabawki, smoczki oraz kosmetyki organiczne takie jak puder, kremy, płyny do mycia, żele do dziąseł etc. Są to produkty spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa a przy tym przyjazne dla delikatnej skóry malucha. Karina Opalińska, General Manager z firmy ABC Kid rekomenduje te produkty:

Nuby to klasyka. Marka, która gości na rynku od lat i zdobyła już serca bardzo wielu rodziców. Dlatego właśnie ABC Kid został jej oficjalnym dystrybutorem. Oferujemy tylko takie produkty, co do których jesteśmy w 100 procentach przekonani, że są najwyższej jakości i w pełni bezpieczne. Wszystkie produkty sygnowane logo Nuby takie właśnie są. Dlatego z dumą mogę powiedzieć, że jako dystrybutor oferujemy tak wyjątkowe akcesoria dla najmłodszych. Linia organicznych kosmetyków Nuby Citroganix to wyjątkowe produkty. Są one złożone tylko z naturalnych składników, nie zawierają żadnych chemikaliów. Co więcej, są to produkty wegańskie, nie zawierające komponentów odzwierzęcych, dlatego też z pewnością zainteresują rodziców preferujących kosmetyki bezpieczne dla zdrowia i ekologiczne.

Marka Nuby dzięki swojemu modelowi biznesowemu i wadze jaką przykłada do badań i rozwoju jest najszybciej rosnącą marką dla niemowląt na świecie. Nuby dba o to, aby każdy dzień z życia naszego malucha, był wyjątkowy wypełniony zabawą i radością. Warto postawić na sprawdzoną markę i zapewnić dziecku to, co najlepsze.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO