Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Podaruj dziecku muzykę

Aktywny, kreatywny, gwarantujący mnóstwo radości i pozytywnych emocji – taki właśnie powinien być prezent dla dziecka!

Dzień Dziecka to kolejna okazja do sprawienia przyjemności swoim dzieciom, wnukom czy chrześniakom. Kolejna dlatego, że tak naprawdę robimy to na co dzień, nie wyszukując ku temu specjalnego święta w kalendarzu. Niemniej jednak, tego dnia warto zadbać o coś specjalnego, mając na uwadze fakt, że nasze pociechy wyczekują 1 czerwca niczym własnych urodzin. Z zasady prezenty na Dzień Dziecka dzielą się na dwie kategorie: praktyczne i dające mnóstwo frajdy. Czasem da się jednak obie te cechy połączyć w jeden gadżet pozwalający obudzić kreatywność dziecka. I taki właśnie jest króliczek Alilo.

Każdy – czy to duży, czy to mały – lubi słuchać muzyki, a króliczki Alilo to przenośne głośniki, które pozwalają zabrać ze sobą ulubioną muzykę dosłownie wszędzie. Dzięki przemyślanemu rozmieszczeniu panelu sterowania, urządzenie bez najmniejszego problemu obsługuje najmniejsze dziecko. Alilo jak prawdziwy króliczek ma uroczy ogonek, za pomocą którego uruchamiamy głośnik i sterujemy mocą dźwięku.  Króliczek oferuje przestrzenny dźwięk – w różnych opcjach,  potrafi odtwarzać piosenki, bajki, niezastąpiony „biały szum”, kołysanki, nagrywać głos dziecka, wszystko zależy od preferencji i wymagań małego użytkownika. Króliczki Alilo to atestowane produkty stworzone dla dzieci, nie mają ostrych krawędzi ani odstających małych elementów. Wydobywające się z głośnika dźwięki muzyki, odgłosów i słuchowisk możemy zmieniać wraz z wiekiem dziecka, po podłączeniu do komputera. Ponieważ każde dziecko rozwija się w swoim własnym tempie, wgrywanie własnych plików mp3 na kartę Mikro SD o pojemności 4 lub 8 GB umożliwia dostosowanie edukacyjnej treści zabawki do aktualnego etapu rozwoju maluszka. Wysoka jakość wykonania, odporność na uderzenia, lekka konstrukcja i 5-godzinny czas pracy pozwalają zabrać króliczka ze sobą wszędzie tam, gdzie tylko nam się to podoba. Świecące, miękkie, silikonowe uszy migoczą w 7 pastelowych kolorach i są dyskretną lampką i gryzakiem, nieocenionymi podczas usypiania lub relaksu dziecka! Dodatkową wygodą jest automatyczne wyłączanie po 30 minutach w celu oszczędzania baterii oraz szybkie ładowanie za pośrednictwem kabla USB. Na uwagę zasługuje też nowoczesny, stylowy wygląd króliczka, który na pewno zainteresuje obdarowanego, ale też przykuje wzrok innych dzieci.

Fot. Mietek Małek

Tak jak dzieci mają różne charaktery, tak różne są króliczki Alilo. Możemy dopasować je zarówno kolorystycznie, jak i opcjonalnie do oczekiwań i możliwości dziecka. Pastelowe kolory zadowolą gusta nawet najbardziej wymagających miłośników zabawek. Króliczek Smarty czyli interaktywna grzechotka z sensorem rozpoznawania kolorów zadowoli te młodsze dzieciaki, ponieważ rewelacyjne leży w małych rączkach i zabierze dzieci w świat rozpoznawania kolorów, odgłosów i przedmiotów, także w obcym języku. Starszy braciszek Honey to większy głośnik z możliwością modyfikowania nagrań w formacie mp3 oraz opcją dyktafonu. Niezmiennie króliczki bez względu na model pozwolą na aktywne organizowanie czasu wolnego naszych dzieci, rozwiną twórcze myślenie, a w efekcie przyczynią się do sukcesów edukacyjnych naszych pociech. Dzięki nim w sposób miły i przyjemny łączymy beztroską zabawę z nauką.

Przygotowane na Dzień Dziecka prezenty warto znaleźć już wcześniej, aby uniknąć gorączkowych poszukiwań w ostatniej chwili. Decydując się na Alilo masz gwarancję, że  wybrałeś przedmiot w pełni bezpieczny, przygotowany z myślą o dzieciach i dla dzieci. Gwarantujemy, że króliczki Alilo ucieszą niemowlę, małe dziecko, a na jego punkcie oszaleje z radości przedszkolak, a nawet uczeń.

Anna Wilczyńska – wychowawca i nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu, logopeda, oligofrenopedagog.

Dowiedz się więcej na www.alilo.pl.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock