Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Skarby i sekrety

Dziecięce drobiazgi, ukochane zabawki i najmilsze książeczki. To wszystko to najcenniejsze skarby dziecięcego świata. Sleep & Fun posiada w ofercie specjalną półkę, która pomieści, i przy okazji pięknie wyeksponuje, te najcenniejsze drobiazgi.

Półka wisząca na książki staje się idealną „galerią” w pokoju malucha. Dlaczego? Trafiają na nią ulubione lektury oraz książeczki o najpiękniej narysowanych okładkach.

Mebel z uwagi na całkiem spore gabaryty oraz praktyczny rozkład półeczek – pozwala na przechowanie również innych cennych drobiazgów, jak: lalki, przytulanki, lampiony, figurki, prace plastyczne i wiele innych.

W pokoju malucha półkę na książki warto powiesić tuż nad ziemią, tak by dziecko swobodnie sięgało po jej zawartość. W pokoju większego dziecka czy nastolatka sprawdzi się zawieszona na większej wysokości. Bardzo praktycznym zastosowaniem będzie również montaż w okolicy łóżka lub biurka, dzięki czemu można wygodnie zorganizować podręczniki, notatki, plany lekcji, ulubione zdjęcia itp.

Półka jest solidnie wykonana z lakierowanego MDF-u, dzięki czemu jest idealnie gładka, bezpieczna i atrakcyjna wizualnie. Materiał spełnia europejskie standardy i posiada certyfikaty oraz atesty bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości. Zastosowane farby i lakiery spełniają wymagania europejskiej normy EN 71-3 „Bezpieczeństwo zabawek”, dopuszczające stosowanie ich do produkcji mebli dziecięcych, ponieważ nie zawierają w swoim składzie niebezpiecznych pierwiastków chemicznych i są wolne od metali ciężkich.

Fot. Sesja zdjęciowa Śladem bosych stóp dla Sleep & Fun

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO