Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Sprzymierzeniec mam w czasie karmienia piersią – Laktator Chicco

Karmienie piersią – piękna, lecz czasem trudna droga

009199_400_210412_01

Karmienie piersią to jedna z najpiękniejszych rzeczy, jakie mama może dać dziecku. To nie tylko zaspokajanie jego podstawowej potrzeby, ale także chwila bliskości i wzajemne poznawanie się. Wiemy jednak, że czasem karmienie piersią może być trudne, bolesne, szczególnie dla świeżo upieczonej mamy. Obrzęk i ból piersi, podrażnione czy popękane brodawki albo nawał pokarmu mogą odbierać radość z tych pierwszych chwil z maluszkiem.

Zastanawiasz się w jaki sposób pogodzić obowiązki domowe, życie zawodowe i towarzyskie z karmieniem piersią? #SpokojnieMamo – z pomocą przychodzi jeden z Twoich największych sprzymierzeńców w tym okresie – laktator. Laktator to nieoceniona pomoc, przydaje się do stymulacji produkcji mleka, ale także wtedy gdy doświadczasz nawału pokarmu, w przypadku podrażnienia brodawek, a także wtedy kiedy nie możesz być w domu w porze karmienia.

Jaki laktator wybrać? Manualny czy elektryczny?

W ofercie Chicco znajduje się zarówno laktator manualny, jak i laktatory elektryczne. Jaki model wybrać?
Z reguły na laktator manualny decydują się mamy, które odciągają pokarm sporadycznie, a czas jego odciągania nie ma dla nich większego znaczenia. Natomiast dla kobiet, które często korzystają z laktatora, najlepszy będzie model elektryczny. Pozwala on na szybsze odciągnięcie pokarmu, co w przypadku mam pracujących stanowi na pewno duży atut.

Chicco Laktator manualny NaturalFeeling

Laktator manualny Chicco NaturalFeeling pomaga skutecznie odciągnąć nadmiar pokarmu w sytuacji, kiedy zaistnieje potrzeba opróżnienia piersi między karmieniami bądź w sytuacji, kiedy mama planuje nieobecność w porze karmienia. Odciągnięty pokarm można przechowywać i w odpowiednim momencie podać dziecku. Innowacyjny system zapewnia naturalny wypływ pokarmu i łatwiejsze odciąganie. Praktyczny, ergonomiczny uchwyt z miękkim pokryciem gwarantuje pewny chwyt i minimalizuje wysiłek odciągania. Część, która bezpośrednio styka się ze skórą, wykonana jest z bardzo miękkiego silikonu, przez co kontakt ten jest delikatny. Efektywność i komfort użytkowania laktatora NaturalFeeling potwierdzona została przez 91% mam (wg badania rynku na grupie 110 mam w 2013 r.). Laktator jest kompatybilny z linią butelek NaturalFeeling (ze smoczkiem o specjalnym kształcie, dostosowanym dla noworodków).

Zestaw zawiera: laktator ręczny, smoczek z osłonką i nakrętkę na butelkę.

8058664003471#2

Laktator elektryczny Chicco NaturallyMe – niezawodne wsparcie dla każdej mamy:

Naśladuje naturalny sposób ssania dziecka – 2 fazy pracy laktatora naśladują 2 fazy rytmu ssania noworodka:
1- Szybsza faza stymulacji pobudza przepływ mleka (przez pierwsze 2 minuty)
2- Wolniejsza faza odciągania zapewnia właściwy wypływ pokarmu.
Jest intuicyjny i dostosowany do potrzeb – posiada 10 poziomów intensywności w obu fazach odciągania pokarmu.
Zapewnia niezwykłą wygodę – ergonomiczna muszla laktatora jest ustawiona pod odpowiednim kątem, dzięki czemu zapewnia komfortową pozycję podczas odciągania, a delikatna nakładka z miękkiego silikonu z aksamitną powłoką „mum effect” dostosowuje się do piersi i jest łagodna dla skóry.

Dodatkową zaletą jest cicha praca urządzenia.
Może pracować w 2 trybach: na baterie, jak i podłączony do zasilacza sieciowego.

Wyświetlacz cyfrowy ułatwia podgląd czasu pracy i intensywności odciągania mleka, a intuicyjne przyciski zapewniają możliwość zmiany parametrów pracy za jednym dotknięciem.

Laktator jest kompatybilny z butelkami NaturalFeeling. Zestaw zawiera nakrętkę do zamknięcia pokarmu w butelce oraz smoczek NaturalFeeling, dzięki któremu można od razu podać dziecku mleko.

009199_000_170330_02

Podwójny laktator elektryczny – oszczędź czas i pozyskaj więcej mleka.

Podwójny laktator elektryczny Chicco to rozwiązanie, które pozwoli na odciąganie większej ilości mleka i oszczędność czasu. Szybki i wydajny podwójny laktator łączy w sobie zalety odciągania pokarmu z obu piersi jednocześnie przy bardzo delikatnym działaniu i z zachowaniem wygody dla kobiety.

  • PODWÓJNA MOC: Jednoczesne odciąganie pokarmu z obydwu piersi pozwala uniknąć marnowania mleka, które wypływa także z drugiej piersi podczas pojedynczego odciągania. Skraca również całkowity czas potrzebny na odciąganie.

009199_400_210112_04

Dowiedz się więcej na stronie:
https://www.chicco.pl/produkty-chicco/karmienie-piersia/laktatory.html

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock