Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Anna Dereszowska prowadzącą programu Canpol Ladies!

Każda mama wie, jak trudno podejmować decyzje w kwestiach związanych z wychowaniem dziecka. Rady płynące zewsząd sprawiają tylko, że tracimy pewność siebie. Dlatego właśnie powstała seria filmów na kanale YouTube Canpol babies, która ma na celu uspokojenie mam. W jaki sposób? Poprzez konsultację ze specjalistami, lekką formę programu i uświadomienia mamom, że to one wiedzą, co najlepsze dla ich dziecka. Program poprowadzą Anna Dereszowska oraz Justyna Kozłowska – które o macierzyństwie mogą powiedzieć bardzo wiele – w sumie mają aż 7 dzieci! A już dziś z okazji Dnia Mamy pierwszy odcinek „Canpol Ladies” – o wyborze pierwszego kubeczka w życiu maluszka.

 

„Canpol Ladies” to nowa społeczność stworzona z myślą o mamach. Celem programu jest wykreowanie przestrzeni do dyskusji i edukacji, w której prowadzące wraz z ekspertami będą rozmawiać o cieniach i blaskach macierzyństwa. Pojawią się osobiste historie, ale również ważne i budzące kontrowersje tematy związane z rodzicielstwem. Wszystko po to, by uspokoić rodziców, zarówno tych dopiero przygotowujących się do nowej roli, jak i obecnych. „Canpol Ladies”, idąc w myśl hasła kampanii „Canpol babies, bo mamy wiedzą najlepiej” ma utwierdzić nas w przekonaniu, że to my, jako rodzice podejmujemy najlepsze decyzje dla siebie i dziecka. Jednak, by to zrobić, musimy otrzymać dawkę wiedzy, która pomoże nam wybrać odpowiednią drogę. Z pomocą przychodzą eksperci marki Canpol babies – neurologopeda Marcelina Przeździęk, psycholog Monika Perkowska oraz doradca laktacyjny Katarzyna Orawiec- Rymszewicz. To właśnie ich grono jest wsparciem merytorycznym. Na bazie przekazanej przez ekspertki wiedzy i wymianie doświadczeń między mamami, z pewnością łatwiej będzie nam podjąć decyzję w różnych kwestiach związanych z macierzyństwem.
””Canpol Ladies” to połączenie wiedzy, doświadczenia i intuicji, które pozwalają mamie na co dzień podejmować własne, najlepsze dla dziecka decyzje. Bardzo cieszy mnie fakt prowadzenia tak potrzebnego w dzisiejszych czasach programu. Przepełnionego wiedzą, bez mitów i pełnego tipów od innych mam. Z Justyną mamy w sumie 7 dzieci, więc już trochę o macierzyństwie wiemy. Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem i sama uzupełnię swoją wiedzę o tę ekspercką. To będzie wspaniała przygoda!” – powiedziała Anna Dereszowska.
CanpolLadies
„W serialu będziemy spotykać się z ekspertami, którzy podzielą się z nami swoją wiedzą, ale również z mamami, które na co dzień borykają się z różnymi problemami. Ja w moim życiu staram się kierować spokojem, żyję zgodnie ze sobą i to będę starała się zaszczepić w oglądających nas mamach! Zachęcam do obejrzenia „Canpol Ladies” wszystkich rodziców, ale i osoby, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie macierzyństwa. Przede wszystkim jednak zapraszam na dawkę przyjemnie podanej wiedzy, śmiechu i dobrej energii płynącej z ekranów! Do zobaczenia w „Canpol Ladies”!” – powiedziała Justyna Kozłowska, 10minutspokoju.
„Canpol Ladies” to odpowiedź na potrzeby mam – dostarcza wskazówki i merytoryczną wiedzę, wspierając mamy w codziennie podejmowanych przez nie decyzjach. W serialu pojawią się odpowiedzi na pytania dotyczące macierzyństwa. Pierwszy odcinek poświęcony jest wyborowi odpowiedniego kubeczka dla maluszka. Czym powinien się on charakteryzować, od kiedy możemy zacząć uczyć dziecko z niego korzystać oraz czy istnieje limit wiekowy do używania kubka niekapka? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym odcinku Canpol Ladies, gdzie gościnnie pojawi się neurologopeda, Marcelina Przeździęk.
W kolejnych odcinkach Canpol Ladies opowiedzą o tym czy używanie smoczka jest bezpieczne, o trudnościach w karmieniu piersią i innych interesujących mamy tematach. Odcinki będą emitowane na kanale YouTube marki Canpol babies.
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock