Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Buty dla dzieci Attipas z prestiżowym wyróżnieniem „Nagroda Rodziców”

Buty dla dzieci Attipas otrzymały prestiżowe wyróżnienie w XII edycji plebiscytu na „Nagrodę Rodziców” organizowanego przez portal zabawkowicz.pl

XII edycja konkursu „Zabawka Roku, Nagroda Rodziców” miała miejsce w podwarszawskim hotelu Brant wraz z dziennikarzami i ekspertami z branży. Imprezę odwiedzili również znani i lubiani rodzice, którzy testowali najbardziej pomysłowe produkty do opieki i pielęgnacji dzieci tego sezonu.

W organizowanej przez www.zabawkowicz.pl imprezie uczestniczyły: Anna Czartoryska, Anna Guzik, Katarzyna Bujakiewicz, Zofia Ślotała, Katarzyna Burzyńska, Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Anna Korcz, Dorota Michałowska, Otylia Jędrzejczak, Joanna Racewicz, Olga Paszkowska, Dorota Gardias, Agnieszka Mrozińska, Odeta Moro, Joanna Moro, Karolina Malinowska, Anna Dec, Beata Sadowska, Wiola Kołakowska, Małgorzata Kosik. A także jurorzy: Michał Olszański, Rafał Maślak, Michał Olszański, Wojciech Błach, Rafał i Marcin Mroczkowie. W Jury zasiadał także Paweł Zawitkowski, znany i ceniony terapeuta szkoły terapii neurorozwojowej NDT-Bobath, konsultant Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie oraz autor wielu artykułów i publikacji na temat zdrowia i wspomagania rozwoju dziecka.

– „Wiemy, co jest najciekawsze na rynku i promujemy takie propozycje. Do konkursu zapraszamy tylko „perełki”. Trudno jest wybierać spośród nich te najlepsze, które jury nagradza znakiem jakości. Rodzice to doceniają. Szukają produktów oznaczonych charakterystycznym żółto-czarnym znaczkiem. Wiedzą, że przeszły test najważniejszych nazwisk w branży”. – mówi Magdalena Kordaszewska, Organizatorka Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców.

– „Niezwykle ucieszyła nas nominacja do konkursu „Zabawka Roku, Nagroda Rodziców”, a jeszcze bardziej Wyróżnienie, które otrzymaliśmy od Rodziców małych dzieci. Obuwie dziecięce Attipas zostało docenione nie tylko za oryginalny wygląd i wysoką jakość użytych materiałów. Jury, w którym zasiadał m .in. znany fizjoterapeuta dziecięcy pan Paweł Zawitkowski, pozytywnie oceniło funkcjonalność i opatentowany kształt butów. Wyróżnienia, które przyznawane są przez Rodziców są dla nas szczególnie istotne, a w parze z pozytywnymi opiniami naszych Klientów mogą być dowodem na to, że Attipasy to idealne buty na pierwsze i kolejne kroki” – powiedziała Katarzyna Śliwińska Marketing Director Attipas Polska.

Warto przypomnieć, że buty dla dzieci Attipas zostały nagrodzone już wcześniej prestiżowym certyfikatem „Produkt przyjazny mamie i dziecku” przyznawanym przez portal www.zabawkowicz.pl (http://www.zabawkowicz.pl/zabawka/3801,obuwie-dzieciece-attipas.html)

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock