Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

„DOBRA MAMA” na Targach Mother & Baby w Warszawie

W dniach 18–19 czerwca na terenie Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu po raz kolejny odbyły się Targi Mother & Baby – to sprawdzone targi od 10 lat odbywające się w takich miastach, jak: Gdańsk, Wrocław, Warszawa. Byli na nich obecni także przedstawiciele poradnika „DOBRA MAMA”.

Podczas tego największego polskiego wydarzenia adresowanego do kobiet w ciąży i rodziców z małymi dziećmi jak zawsze było mnóstwo atrakcji: bezpłatne USG i KTG dla kobiet w ciąży, szkoła rodzenia, konsultacje medyczne, wykłady, spotkania ze specjalistami (dietetycy, położne, ginekolodzy, logopedzi, fizjoterapeuci inni). Wszystkie panie mogły skorzystać z programu Strefy pielęgnacji dla kobiet, zawierającego m.in. porady wizażystów, stylistów i warsztaty brafittingu. Nieodłącznym elementem targów były jak zawsze warsztaty wiązania chust, warsztaty fotelikowe, wyścigi raczkujących Maluchów, konkurs tatusiowie w ciąży, warsztaty udzielania pierwszej pomocy dziecku oraz strefa dla dzieci m.in. z Lego Duplo.
Na targach nie mogło zabraknąć stoiska poradnika dla kobiet w ciąży i młodych rodziców „DOBRA MAMA”, na którym odwiedzający mogli zakupić promocyjne pakiety naszych gazet zawierające trzy numery „DOBREJ MAMY”. Co ciekawe, wśród kupujących byli także przyszli lub obecni tatusiowie, co bardzo dobrze świadczy o zaangażowaniu obecnych ojców w ich rolę w rodzinie. Każdy także mógł otrzymać najnowsze wydanie bezpłatnego poradnika „ABC Dobrej Mamy” zawierające pomocne artykuły dotyczące przebiegu ciąży, porodu i opieki nad noworodkiem. Uczestnicy targów chętnie brali także udział w konkursie „DOBREJ MAMY” przygotowanym specjalnie dla zwiedzających, a rozstrzygniętym po targach w siedzibie redakcji.
Wiele mam przyznawało, że zna nasz poradnik, chętnie go czyta i ma w domu kolekcję naszych gazet. Bardzo nas to cieszy i motywuje do dalszej pracy, aby wciąż ulepszać „DOBRĄ MAMĘ”, kierując się potrzebami czytelników.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock