Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

„Dzyń!” – linia 43. Tramwajowy dzwonek wybrzmiał w przedszkolu

Przedszkolaki z Kolorowego Przedszkola nr 43 mają niezwykły tramwaj – oczywiście niebieski, jak wszystkie wrocławskie wagony. I mimo tego, że nie jest on napędzany prądem, a siłą wyobraźni – to jest wyposażony w najprawdziwszy, tramwajowy dzwonek, pochodzący z warsztatów MPK!

Niebieski tramwaj stanowi część nowo urządzonego ogrodu przedszkolnego przy tej placówce. Z okazji inauguracji „kursowania” tramwaju nr 43, dzieci odwiedziła delegacja wrocławskiego MPK – oczywiście wraz z maskotką firmy, Guciem.

– Lubimy sprawiać dzieciom radość. A jeszcze bardziej cieszy nas kształtowanie postaw naszych najmłodszych pasażerów już od wczesnych lat ich życia. Dlatego bardzo chętnie pojawiamy się z Guciem u naszych małych przyjaciół i opowiadamy im choćby o tym, jak bezpiecznie korzystać z komunikacji publicznej i dlaczego warto to robić – mówi prezes MPK Wrocław Krzysztof Balawejder. – Bardzo chętnie podejmujemy współpracę z przedszkolami czy szkołami, które chcą zaprosić do siebie Gucia lub odwiedzić nasze zajezdnie.

O tym, że takie współdziałanie jest bardzo ważne, świadczą najlepiej opinie samych zainteresowanych, czyli dzieci, które z radością przyjęły delegację MPK i upominek od niej.

„Serdecznie dziękujemy (…) wszystkim, którzy brali w tej wspaniałej akcji i spełnili marzenie naszych przedszkolaków, przecież tramwaj nie może być bez dzwonka!” – czytamy w serwisie internetowym Kolorowego Przedszkola nr 43.

Przedszkolaki same wkrótce odwiedzą wrocławskie MPK – konkretnie zajezdnię tramwajową „Gaj” u zbiegu ulic Kamiennej i Ślężnej. Zobaczą tam, jak na co dzień dba się o kursujące po wrocławskich torach tramwaje.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock