Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

ENDO zaprasza na wakacyjny konkurs!

Właśnie wystartował konkurs „Wakacyjna Przygoda z ENDO”, w którym dzieci za pomocą swoich plastycznych talentów mogą przedstawić letnie wspomnienie, inspirując się jedną z licznych grafik z koszulek marki Endo. Na autorów najbardziej kreatywnych prac czekają wspaniałe nagrody, w tym 2000 zł na zakupy w sklepie Endo.pl!

Marka ENDO, produkująca unikalne ubranka dla dzieci i niemowląt znana jest ze swoich kultowych t-shirtów z zabawnymi hasłami w języku polskim oraz autorskimi grafikami. Oryginalne linie dziecięcych t-shirtów stały się impulsem do zorganizowania wakacyjnego konkursu na najmłodszych, aby obudzić w nich kreatywność i razem z nimi przenieść się do świata wakacyjnych przygód.

Zadanie konkursu „Wakacyjna Przygoda z ENDO” polega na stworzeniu pracy plastycznej zainspirowanej jedną z grafik widniejących na koszulkach marki ENDO. W pracy wszystkie techniki plastyczne są dozwolone – od rysunku, poprzez wyklejankę, na modelu z modeliny skończywszy. Praca plastyczna ma nawiązywać do jednej z wakacyjnych przygód. Na miano wakacyjnej przygody zasługuje każde dziecięce wspomnienie. Zarówno rodzinny wyjazd na Mazury z pływaniem żaglówką, wycieczka w góry ze zdobywaniem kolejnych szczytów i zachwytem nad krajobrazem, ale również wizyta w zoo
i zdobywanie wiedzy o licznych gatunkach zwierząt. Jedynym ograniczeniem jest dziecięca wyobraźnia i to ona jest kluczowa w zadaniu konkursowym.

Zgłoszenie pracy konkursowej polega na wysłaniu jej skanu lub zdjęcia przez Rodzica lub prawnego Opiekuna oraz wypełnieniu formularza konkursowego dostępnego na stronie konkursowej Endo.pl
w dniach od 5 lipca do 1 sierpnia. Do zgłoszenia należy dołączyć link do koszulki ENDO, która stanowiła inspirację do pracy plastycznej. W dniach 2-15 sierpnia odbędzie się głosowanie na stronie ENDO.
O tym, kto wygra, zadecydują głosy internautów oraz ocena Zespołu Kreatywnego ENDO. Ogłoszenie Zwycięzców będzie miało miejsce w dniach 16-20 sierpnia.

Nagroda główna za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie to 2000 zł na zakupy w sklepie Endo.pl. Laureaci trzech kolejnych miejsc otrzymają po 1000 zł do wykorzystania w sklepie Endo.pl.
Na uczestników czekają też wyróżnienia przygotowane przez Partnerów konkursu:

• 10 zestawów od firmy Kneipp zawierających: Olejek do Ciała Kneipp Bio Oil dla mam, pomadki ochronne do ust, książeczki „Mały Wilczek” i „Mały Jelonek” autorstwa Joanny Kowalczyk-Bednarczyk, plecaczki i malowanki dla najmłodszych.

• 12 gier planszowych od firmy Granna: 6x Kopciuszek, 6x Jaś i Małgosia

• 5 kodów na zakupy o wartości 200 zł od producenta butów Bartek

• 12 książek „Tajemnica meczu” Martina Widmarka od Wydawnictwa ZAKAMARKI

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!!!

Więcej informacji na stronie: https://endo.pl/konkurs.html

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock