Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Kolonie Językowe i Kolonie Rodzinne w Kościelisku

Szukasz oferty na pierwszy samodzielny wyjazd swojego dziecka? Dobrze trafiłaś!

Tygodniowy wyjazd dla najmłodszych w niedalekiej odległości od Krakowa, z opiekunami na co dzień pracującymi z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym to najbardziej bezpieczna opcja dla Twojego dziecka!

 

W programie:

– codzienne warsztaty językowe metodą Leo English / Total Physical Response – językowy escape room – szereg zagadek rozwiązywanych w grupach prowadzących do kolejnych wskazówek ukrytych w pomieszczeniu. Nie zabraknie niespodzianek, humoru, zaskoczenia i pozytywnych emocji, a także najnowszych technologii – kodów QR, multimediów i narzędzi cyfrowych.

– wycieczka na Termy Chochołowskie – to największe termy w Polsce – 30 basenów i beczek zewnętrznych i wewnętrznych wypełnionych wodą termalną o właściwościach leczniczych i terapeutycznych. Świetna zabawę gwarantują też zjeżdżalnie i strefa zabaw dla dzieci.

– wizyta w Myszogrodzie – bajkowym świecie małych myszek. Chcesz zobaczyć białe myszki albo sobowtóra Stuarta Malutkiego? Tylko tutaj śliczne myszki wychodzą z gigantycznego sera, inne mają swoją oazę na drzewie, a jeszcze inne wychodzą z… maszyny do szycia!

– wizyta w Muzeum Oscypka w Zakopanem – podczas pokazu wyrobu oscypka zobaczymy na żywo jak powstaje ten najpopularniejszy góralski ser. Uczestnicy wezmą czynny udział w jego wytworzeniu, poznając jednocześnie tradycyjne sprzęty pasterskie. Wszyscy będą mieć także okazję spróbować góralskich serów oraz samodzielnie zrobić swój własny serek.

– Dzień Detektywów – escape room ze znikającymi wskazówkami i logicznymi łamigłówkami rozrusza nasze szare komórki!

– Dzień Indian zaczniemy od ceremonii nadawania imion i malowania twarzy. Następnie wykonamy talizmany i łapacze snów, będziemy przywoływać dobrą pogodę i zdobywać indiańskie sprawności.

– pidżama party z seansem filmowym – z kubkiem kakao w ręku przy ulubionym filmie

– codzienne warsztaty mindfulness – przez cały wyjazd codziennie będziemy wprowadzać elementy uważności do swojego życia. Dowiemy się jak ćwiczyć mięsień uwagi, nauczymy się włączać przycisk stop gdy jest nam to potrzebne i wspólnie zastanowimy się jak pachnie świeże powietrze i jaki jest dźwięk szczęścia.

– ognisko z pieczeniem kiełbasek

– turniej PlayStation Move

– zajęcia wieczorne: quizy i zabawy językowe, konkursy, dyskoteki, zabawy drużynowe

 

Zapewniamy:

  • noclegi w Pensjonacie Reymontówka *** w Kościelisku – wysoki standard pokoi z łazienkami
  • pełne wyżywienie
  • transport autokarowy
  • opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz instruktorów
  • ubezpieczenie NNW
  • dostęp do fotorelacji z wyjazdu
  • świetną zabawę!

Koszt pobytu: 1299zł

Koszt transportu: 80zł

Informacje i zapisy u organizatora:

Leader School Kraków Bieńczyce

ul. Urbanowicza 10a; Kraków

tel. 12 658 61 15

email: krakow@leaderschool.pl

Kolonie Rodzinne Kościelisko

Wakacje dla całej rodziny w znanej miejscowości rekreacyjno-wypoczynkowej w górach.

Tu każde dziecko znajdzie przestrzeń do wypoczynku, rozrywki i zabawy w gronie przyjaciół, a Rodzice zyskają czas na odpoczynek.

Kadra na co dzień pracująca w przedszkolach, szkołach podstawowych oraz Leader School doskonale zadba o dobre samopoczucie małych uczestników wyjazdu oraz wzmocni ich wiarę we własne siły.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO