Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Październikowe Ekocuda w wersji online!

Ekocuda, czyli targi kosmetyków naturalnych już po raz dziewiąty odbędą się w wersji online. 23 i 24 października br. organizatorzy zapraszają na instagramowy profil Ekocudów, gdzie swoją ofertę zaprezentują producenci oraz dystrybutorzy polskich i zagranicznych marek. Już tydzień przed wydarzeniem transmitowane będą live’y z ekspertkami i ekspertami z branży. Na Ekocudach pojawią się debiutanckie marki, premierowe kosmetyki i… kody rabatowe! Warto skorzystać z tej okazji!

Długie jesienne wieczory to znakomity czas, by odpocząć i przygotować domowe spa. Niezbędne będą ulubione kosmetyki: peelingi, sole do kąpieli, kremy, masła, balsamy, mydła… – ich jakościowy skład, a także zapach wspierają pielęgnację i regenerację ciała, mają także kojący wpływ na nasz umysł. W utrzymaniu dobrego nastroju w przestrzeni domowej pomocne mogą być również ekologiczne akcesoria, m.in. wielorazowe produkty higieniczne czy środki czystości pozbawione chemicznych składników. Dom zadbany w stylu eko i wyposażony w naturalne produkty będzie przytulnym azylem, gdy za oknem ciemno i ponuro.

– Bardzo się cieszę, że mogę ponownie zaprosić naszą społeczność na instagramowy profil po dużą dawkę wiedzy od naszych ekspertów, a także na spotkania z producentami i dystrybutorami produktów eko. – mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda i pomysłodawczyni targów. Dodaje: Targi w wersji online powstały z potrzeby wsparcia firm i ich klientów w czasie zamknięcia branży eventowej. Ponieważ zyskały tak wielu miłośników, podjęliśmy decyzję, że będziemy je kontynuować. Mogę już teraz zdradzić, że w grudniu czekają nas też wyjątkowe działania online.

Niezmiennie, jednym z najważniejszych celów działania Ekocudów, jest edukowanie społeczności. W tygodniu poprzedzającym wydarzenie, na Instagramie Ekocudów, odbędą się live’y. Zaproszone ekspertki i eksperci podzielą się wiedzą na temat kosmetyków naturalnych, a także odpowiedzą na zadane pytania. To znakomita okazja, by podczas spotkania na żywo otrzymać nową wiedzę, a także poprosić o poradę. Rozmowy oraz dyskusje podczas live’ów są wpisane na stałe do instagramowych spotkań ekofanów.

Warto dołączyć do społeczności Ekocudów na Instagramie, a w szczególności wziąć udział w targach online 23 i 24 października br. Pełna lista wystawców, a także harmonogram spotkań live z poszczególnymi ekspertkami i ekspertami, będzie dostępny na stronie www.ekocuda.com na tydzień przed targami.

Czekają na Was wystawcy, ekspertki i eksperci, niepowtarzalna atmosfera i oczywiście mnóstwo naturalnych kosmetyków, które zostały stworzone z myślą
o fanach ekologii.

Logo_EKOCUDA

Więcej informacji:

www.ekocuda.com
https://www.instagram.com/ekocuda/

https://www.facebook.com/ekocudacom

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock