Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Prezent od serca dla Babci i Dziadka

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Babci i Dziadka? Oprócz życzeń „Stu lat!”, warto pomyśleć nad prezentem, który sprawi, że najlepsze życzenia faktycznie znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości. A czego najczęściej chcemy dla naszych dziadków? Na pierwszym miejscu zdrowia, dlatego warto by tegoroczny prezent przyczynił się do ziszczenia tych życzeń.

Ciekawy i przydatny prezent na Dzień Babci i Dziadka wcale nie musi wiązać się z wydawaniem fortuny. Ważne, by upominek był praktyczne i trafiały w gusta dziadków. Pomyśl o tym, z czego na pewno ucieszą się Twoi dziadkowie i co z chęcią wykorzystają. W dzisiejszych czasach, kiedy troska o zdrowie jest najważniejsza, warto postawić na podarunek, który będzie wspierał kondycję i zdrowie naszych najbliższych.

Praktycznym prezentem, który z pewnością przyda się każdemu są zdrowe przekąski. Musli na serce od Mixit zostało stworzone dla tych wszystkich, którzy myśląc o swoim zdrowiu chcą również mieć ogromną przyjemność z jedzenia. Każdy składnik tej mieszanki został wybrany z sercem dla serca. Jest więc to idealny prezent dla ukochanych dziadków, którym życzymy wszystkiego co najlepsze. Skomponowana z dietetykiem mieszanka zawiera zdrowe dla serca i pyszne składniki. β-glukany w płatkach owsianych pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Maliny i jagody to z kolei antyoksydanty, które rozpieszczają podniebienie głośno przy tym chrupiąc. Orzech włoski wspomaga metabolizm lipidów. Gryka jest znana ze swojego dobroczynnego wpływu na zdrowie naczyń krwionośnych, które z kolei są jednym z warunków utrzymania zdrowego serca. Płatki sojowe naładowały mieszankę porcją białka oraz mocą obniżania cholesterolu. Co więcej w muli nie znajdziemy dodatkowego cukru, glutenu, laktozy i mlecznego białka. Wystarczy, że dziadkowie dodadzą do Musi na serce ulubione mleko lub jogurt – i pyszny zdrowy posiłek będzie gotowy.

Najpiękniejszym prezentem jest zawsze pamięć o najbliższych. Z pewnością dziadkowie docenią każdy gest ze strony ukochanych wnucząt. Aby sprawić im jeszcze większą radość – i jednocześnie zadbać o ich zdrowie – postawmy na prezent, który się o to zatroszczy.

www.mixit.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock