Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Rewelacyjne urodziny dla dzieci w Krakowie

Jeśli chcecie urządzić swojemu dziecku wymarzone urodziny to polecamy Wam Helili. Tam każde życzenie dziecka staje się rzeczywistością. Jak nie trudno zgadnąć – naszego marzeniem była impreza z motywem jej ulubionych bohaterów- Biedronki i Czarnego Kota.

Zobacz nasz krótki filmik z urodzin w Krakowie tutaj.

Sala zabaw spisała się wyśmienicie! Cała była przystrojona idolami naszej córeczki- były balony, naklejki, girlandy, a nawet naczynia i oczywiście tort!

Najwspanialszym zaskoczeniem dla niej były również animacje w klimacie ulubionej bajki. Dzieci miały odnaleźć ważny skarb, który Władca Ciem schował przed nimi. Dzieci miały pokonywać różne przeszkody, które złoczyńcy na nich zastawili i szybko uciekać przed nimi.
W między czasie dzieci bawiły się na 160 m2 sali, która była była tylko do ich dyspozycji. Na miejscu miały niespotykane nigdzie zabawki i atrakcje. Mogli budować magnesowymi klockami, wspinać się po bezpiecznych klockach konstrukcyjnych Qua Dro czy zjeżdżać na multimedialnej zjeżdżalni.

Sala zabaw Helili Kraina Wyobraźni słynie z dbałości o każdy szczegół imprezy urodzinowej. Jeśli Twoje dziecko ma ulubionego bohatera bajki warto zaufać tym, którzy stworzą magię w tym wyjątkowym dniu. Wtedy dziecko choć na 2 godziny poczuje się, jak w swojej ulubionej bajce.
Zobacz szczegóły na stronie:

https://helili.pl/przyjecia-urodzinowe/

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO