Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Targi mamaville – z Tobą na każdym etapie macierzyństwa

Spotkajmy się w Mamaville na jesiennej edycji targów!
17.09.2023 Warszawa
24.09.2023 Gliwice
30.09 – 1.10.2023 Wrocław
12.11.2023 Kraków

Organizatorzy Targów Mamaville zapraszają wszystkich entuzjastów rodzicielstwa i rodzin z dziećmi na jesienną edycję swoich targów. Wydarzenie odbędzie się w kilku miastach Polski, oferując bogaty program zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Mamaville to największe targi dla kobiet w ciąży, świeżo upieczonych rodziców i rodzin z dziećmi w Polsce. Przyciągają one wielu wystawców, którzy zaprezentują swoje unikalne kolekcje stworzone specjalnie na te targi. W trakcie Targów odbędą się wykłady dla rodziców, skoncentrowane na różnorodnych aspektach rodzicielstwa. Dodatkowo, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci w fantastycznej strefie Atrakcji obejmujących kreatywne zajęcia i gry, gdzie najmłodsi będą mogli bawić się klockami, korzystać z animacji i cieszyć się różnorodnymi kreatywnymi rozrywkami.

Dla chwili odpoczynku i relaksu przewidziano Strefę Chillout, specjalnie stworzoną dla mam z dziećmi

Nie zapomniano również o barwnej i inspirującej Strefie Zakupów, w której swoje stoiska zaprezentują znane marki, głównie polscy producenci. Wśród dostępnych produktów znajdą się ubrania, zabawki, wózki, foteliki, akcesoria i dodatki do wnętrz. Ponadto, będzie można zapoznać się z ofertą wydawców książek oraz skorzystać z różnorodnych usług dla rodzin i dzieci w różnym wieku, począwszy od niemowlaków aż po starszaków.
Targi Mamaville to nie tylko okazja do zakupów, ale również możliwość skorzystania z wielu premierowych produktów i promocji. To idealne miejsce, aby spędzić fantastyczny czas w gronie rodzinnym.

Warto zaznaczyć, że wejście na targi Mamaville jest bezpłatne dla wszystkich odwiedzających, z wyjątkiem edycji we Wrocławiu, wraz z Targami Rzeczy Ładnych, organizatorzy przygotowali dwudniowe wydarzenie, które odbędzie się w dniach 30 września – 1 października 2023, gdzie obowiązywać będzie opłata.

Więcej szczegółów na temat targów Mamaville można znaleźć na stronie internetowej: https://targi.mamaville.pl/

Serdecznie zapraszamy do udziału w Jesiennej edycji Targów Mamaville!

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock