Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Warszawskie Dni Rodzinne 13–15 września

Wielkie święto wszystkich rodzin przed nami! ZwalczNude.pl zaprasza warszawiaków do wzięcia udziału w XIV edycji Warszawskich Dni Rodzinnych! Bawimy się w dniach 13–15 września; 14 września widzimy się na Warszawskim Pikniku Rodzinnym na Błoniach PGE Narodowego. Wydarzenia są bezpłatne.

Organizowane dwa razy w roku Warszawskie Dni Rodzinne to wyjątkowy dzień dla rodzin. W tym czasie na terenie całego miasta odbywa się szereg wydarzeń, skierowanych do rodzin z dziećmi. Zajęcia prowadzą teatry, muzea, szkoły językowe i artystyczne oraz inne placówki o różnorodnym profilu działalności. W ramach akcji do współpracy zapraszamy nie tylko sferę publiczną ale również organizacje pozarządowe i biznes. „Tego dnia warszawskie placówki, których profil skierowany jest do rodziców i dzieci otwierają swoje drzwi i zapraszają do skorzystania z bezpłatnych zajęć”, mówi Krystyna Radkowska, prezes Fundacji Zwalcz Nudę i dodaje: „Dzięki tej akcji rodziny mogą poznać ofertę placówek ze swojej najbliższej okolicy”. W dotychczasowych edycjach projektu wzięło udział ponad 100 tysięcy rodzin.

Największą atrakcją będzie Warszawski Piknik Rodzinny, który odbędzie się 14 września w godzinach 12:00-17:00 na Błoniach PGE Narodowego. Uczestnicy będą mogli skorzystać z ponad setki animacji przygotowanych przez naszych partnerów – dmuchańce, gry, warsztaty, spotkania z alpakami, pokazy chemiczne i akrobatyczne oraz magiczny show to tylko niektóre z nich. Na szczególną uwagę zasługuje strefa Narodowego Dnia Sportu, w której atrakcje przygotuje m.in. MultiSport – partner strategiczny wydarzenia, który zaprosi Was na ściankę wspinaczkową. Dobrą zabawę zagwarantują również związki sportowe, które przyjadą do nas z całej Polski. Uczestnicy pikniku będą mogli spróbować swoich sił w piłce nożnej, badmintonie, siatkówce, rugby, judo, jeździe na nartach i łyżwach, wędkarstwie – długo by wymieniać! Po wspaniałej, piknikowej zabawie zapraszamy po pamiątkowe zdjęcie na ściankę fotograficzną na stoisku Zwalcz Nudę.

Udział we wszystkich spotkaniach, animacjach i warsztatach jest bezpłatny, obowiązują jednak zapisy, które ruszyły 26 września na stronie www.warszawskiednirodzinne.pl

Każda osoba, która zapisze się na Warszawski Piknik Rodzinny i okaże dowód rejestracji, otrzyma pyszną, zdrową przekąskę od DayUp lub Porcji Dobra.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Pani Bożena Borys-Szopa.

Patroni medialni wydarzenia: DOBRA MAMA, Radio Eska, BabyGo, Tatento, W Punkt o Zdrowiu, The Point, M jak Mama, Ach Te Dzieciaki, Czas Dzieci, eRodzic, moi-mili.pl, waw4free, przedszkola.edu.pl, e-szkrab.pl, Familie.pl

Partnerem projektu jest miasto stołeczne Warszawa.

Organizatorem Warszawskich Dni Rodzinnych jest ZwalczNude.pl

Więcej informacji: www.warszawskiednirodzinne.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock