Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Wielki Koncert Charytatywny Dzieciom! Wokaliści i przedsiębiorstwa łączą siły

Jeżeli możemy pomóc to robimy to najlepiej, jak potrafimy! Firma Propharma dystrybutor marki Miody Manuka MGO i producent Dr Gaja stawia na społeczną odpowiedzialność biznesu, a teraz zwiększa swoje moce i ze zdwojoną siłą pomaga walczyć o zdrowie dzieci.

16 października 2021 odbył się IV Koncert Charytatywny „Wielcy Artyści Małym Pacjentom” organizowany przez Fundację Virtuosa, która łączy siły artystów oraz przedsiębiorstw, by wspólnie zapewnić odpowiednie warunki dla dzieci przebywających w Centrum Zdrowia Dziecka. Tegoroczny cel wydarzenia zakłada uzbieranie środków na kompleksową modernizację Izby Przyjęć. Propharma dołączyła do grona firm, które dzięki wsparciu finansowemu przybliżyły Fundację do jego realizacji.

Czy infrastruktura szpitala ma wpływ na proces terapeutyczny u dzieci?

Instytut „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” jest największym szpitalem dziecięcym w Polsce, w którym przebywa aż 70% pacjentów ze wszystkich regionów naszego kraju. Mali pacjenci często spędzają tam większość swojego młodego życia, a wraz z nimi ich opiekunowie i rodzice. Infrastruktura szpitala ma za zadanie nie tylko usprawnić proces poruszania się, ale też sprawić, że dzieci będą się czuły komfortowo. Fundacja Virtousa planuje mi.in. stworzenie strefy dla dzieci niepełnosprawnych, wybudowanie specjalistycznej wiaty dla karetek (zazwyczaj przywożące niemowlęta w inkubatorach).

Jesteśmy pełni podziwu dla działań, które realizuje Fundacja. Wiemy, że nie pomożemy wszystkim, jednak jeżeli choć częściowo możemy wesprzeć tych najbardziej potrzebujących – dzieci, to zrobimy to z wielką odpowiedzialnością.

Propharma Dzieciom – równy start i wsparcie w dążeniu do zdrowia.

Propharma od kilku lat angażuje się w pomoc dzieciom najbardziej potrzebującym. Nie tylko Fundacja Virtuosa może liczyć na wsparcie firmy. W czasach pandemii Propharma postawiła również na pomoc dzieciom z domu dziecka „Nasz Dom” im. Edmunda Bojanowskiego Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP w Tuligłowach. Od roku organizacja może liczyć na comiesięczne wparcie finansowe, które pochodzi z części dochodu ze sprzedaży produktów Propharma.

Na jesień postaw na Miód Manuka MGO™ 250+, oryginalny i certyfikowany produkt z Nowej Zelandii o wyjątkowych właściwościach. Niech otuli Cię od środka i zadziała, jak najcieplejszy kaszmirowy szal. Jesteś warty tego doświadczenia.

Kup Miód Manuka MGO™ 250+, 250g na: miodymanuka.pl

miod-manuka-mgo-250-250g

zdj.propharma

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO