Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

17. Spotkanie z DOBRĄ MAMĄ za nami!

W minioną środę odbyła się 17. edycja warsztatów dla kobiet w ciąży z cyklu ”Spotkania z DOBRĄ MAMĄ”, które przebiegły pod znakiem rekordów i zaskakujących zwrotów akcji.

Uczestnicy spotkania skorzystali z fachowych porad naszych wieloletnich partnerów: Polskiego Banku Komórek Macierzystych, firm: Bayer, Actiderma, Medela Polska, specjalistów ze Szpitala Specjalistycznego PRO-FAMILIA, a także wystawców, którzy zaprezentowali swoją ofertę rynkową i doradzali uczestnikom w zakresie m.in. ciążowego must have mamy czy wyprawki dla maluszka.

Tradycją naszych spotkań są liczne konkursy, quizy i zabawy z nagrodami, które ułatwią start w macierzyństwo każdej mamie. Ta edycja nie była wyjątkiem – nie zabrakło emocjonujących chwil i humorystycznych akcentów. Zwieńczeniem spotkania był konkurs dla tatusiów, podczas którego padł nowy rekord oraz losowanie nagród głównych. To tylko niektóre z przygotowanych atrakcji – resztę odnajdziecie w foto-relacji.

Wszystkim partnerom, uczestnikom, gościom specjalnym i mediom serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w warsztatach i zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji. Do zobaczenia 21 czerwca w Hotelu Rzeszów podczas kolejnych warsztatów. Zapisy już pod koniec maja.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO