Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.
FOTA 04

Szukasz wypoczynku w Miejscu Przyjaznym Dzieciom? Koniecznie zajrzyj do bazy takich właśnie miejsc!

Każdy rodzic zapewne kiedyś stanął przed wyborem miejsca na wypoczynek- czy to krótki wypad weekendowy, czy też dłuższy wypoczynek wakacyjny. I tak samo założyciele portalu www.przyjazne-dzieciom.pl –całą rodzinką podróżowali odkąd tylko ich synek przyszedł na świat. Wielokrotnie organizując kolejny wyjazd szukali miejsc, atrakcji, czy obiektów pod kątem przystosowania go do przyjęcia rodzin z dziećmi. Nie zawsze to było jednak takie łatwe i oczywiste… W taki właśnie sposób zrodził się pomysł stworzenia bazy takich miejsc, a tym samym ich certyfikacji. Po to właśnie, by ułatwiać rodzinom z dziećmi znalezienie obiektów przyjaznych im samym.

Portal www.przyjazne-dzieciom.pl prowadzi program certyfikacji miejsc/atrakcji/obiektów pod kątem przystosowania ich do odpowiedniego przyjęcia i obsługi rodzin z dziećmi. Zgłaszać swoje kandydatury mogą zarówno hotele, pensjonaty, obiekty agroturystyki, jak i restauracje, atrakcje turystyczne, miejsca rozrywki, bądź inne miejsca kierujące swoje usługi w stronę tak ważnej grupy odbiorców, jakimi są Rodziny z Dziećmi. Bowiem z założenia baza ma być katalogiem miejsc, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Dlatego każde z potencjalnych Miejsc Przyjaznych Dzieciom traktowane jest bardzo indywidualnie, a organizatorzy akcji starają się dostrzec wszystkie zalety certyfikowanego miejsca.

Jeśli więc jesteś rodzicem planującym wypoczynek, który będzie atrakcyjny nie tylko dla Ciebie, ale i dla Twojej pociechy, zachęcamy Cię serdecznie do odwiedzenia strony i zerknięcia w propozycje Miejsc Przyjaznych Dzieciom na www.przyjazne-dzieciom.pl, a także śledzenia ich w Social Media: www.facebook.com/przyjaznedzieciom i www.instagram.com/miejsceprzyjaznedzieciom/ .

Jeśli jednak wolałbyś przyjrzeć się tym propozycjom w wersji video- też możesz! Kanał na youtube znajdziesz po tym właśnie linkiem: https://www.youtube.com/@miejsceprzyjaznedzieciom5327

Mamy nadzieję, że znajdziesz tam właśnie to, czego szukałeś!

Miłego wypoczynku i owocnych poszukiwań ofert wakacyjnych wśród Miejsc Przyjaznych Dzieciom!

Współpraca reklamowa

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock