Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Zbuduj kwiat i rozwiń zdolności motoryczne Twojego dziecka

My uwielbiamy układanki, zwłaszcza drewniane i takie, z których dziecko może wynieść dodatkowe umiejętności. W sklepie Puzzelmania pojawiła się fantastyczna nowość, jaką jest Zbuduj kwiat-układanka rozwijająca orientację przestrzenną oraz umiejętności motoryczne, czyli taka, jakie lubimy najbardziej.

Zbuduj kwiat to układanka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat, która przeniesie Twoje dziecko w świat kreatywnej zabawy, gdzie będzie tworzyło piękne kolorowe wzory przypominające kwiaty, za pomocą drewnianych elementów.

zabawki-dla-dzieci-2

Bawić można się na dwa sposoby:

1. Dziecko wybiera wzornik z kwiatami ze znakiem zapytania ? Wykonuje zadanie przy użyciu elementów kwiatów jakie posiada. Jak skończy, odwraca wzornik z kwiatami i sprawdza czy dobrze je wykonało. 2. Jaki kształt wzoru kwiata trzeba użyć, aby uzyskać właściwą odpowiedz? Tutaj dziecko musi znaleźć brakującą cześć i sprawdzić na odwrocie wzoru czy dobrze wykonało zadanie!

zabawki-dla-dzieci-3
Dzięki tej układance dziecko uczy się logicznego myślenia i koncentracji, co jest doskonałym połączeniem nauki i zabawy.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock