Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

CYBEX

Założona przez Martina Pos’a w 2005, marka CYBEX oferuje szeroką gamę produktów, których celem jest zapewnienie nowoczesnym rodzinom bezpieczniejszych i wygodniejszych rozwiązań, które mogą włączyć do swojego stylu życia. Wszystkie produkty stworzone przez niemiecką firmę są w pełni zgodne z przyświecającą zasadą CYBEX D.S.F. (Design. Safety. Funcionality), która reprezentuje unikalne połączenie wyróżniającego się designu, najwyższych standardów bezpieczeństwa i inteligentnej funkcjonalności – podstawy codziennego życia „For all tomorrows people”.
Więcej informacji: www.cybex-online.com

Produkty

Cloud Z2 i -Size niemowlęcy fotelik samochodowy, nagrodzony w testach ADAC

Cloud Z2 i-Size oferuje wszechstronną funkcjonalność oraz komfort dla Ciebie i Twojego dziecka. Inteligentny system obrotowy 180° ułatwia wkładanie i wyjmowanie maleństwa z pojazdu. Nowa funkcja rozkładania fotelika do pozycji półleżącej w samochodzie pozwala dziecku zrelaksować się podczas podróży, zapewniając jeszcze większy komfort. Cloud Z2 i-Size można całkowicie rozłożyć poza pojazdem na ramie wózka. Zintegrowana rozkładana budka przeciwsłoneczna zapewnia ochronę przed słońcem zarówno w pojeździe, jak i poza nim w każdej pozycji rozłożenia. Wszystkie te funkcje sprawiają, że Cloud Z2 i-Size jest idealnym kompanem każdej podróży. Fotelik niemowlęcy Cloud Z2 i-Size wraz z bazą Z2 otrzymał ogólną ocenę „dobry” w testach ADAC.

Sirona Z2 i-Size
fotelik samochodowy tyłem i przodem do kierunku jazdy, nagrodzony w testach ADAC

Fotelik Sirona Z2 i-Size to połączenie bezpieczeństwa, wygody i stylu. Dzięki inteligentnemu mechanizmowi obrotowemu 360° z łatwością zmienisz pozycję z tyłem do kierunku jazdy na wygodną pozycję przodem do kierunku jazdy. Możliwość obrócenia fotelika w stronę drzwi pojazdu ułatwia wsiadanie i wysiadanie dziecka, nawet w odchylonej pozycji fotelika. Model posiada wbudowane systemy ochrony liniowej oraz redukcji energii. Podróżowanie z Sironą Z2 i-Size jest zawsze przyjemne i wygodne. Przetestowany przez ADAC i Stiftung Warentest, fotelik Sirona Z2 i-Size został określony jako: „Najlepszy w swojej klasie” fotelik w kategorii „foteliki samochodowe dla dzieci od urodzenia do ok. 4 roku życia”.

 

Anoris T i-Size
rewolucyjny fotelik z poduszką powietrzną, zwycięzca testów ADAC

Cybex Anoris T i-Size to pierwszy fotelik ze zintegrowaną poduszką powietrzną całego ciała. Zapewnia bezkompromisowe bezpieczeństwo przodem do kierunku jazdy. Wyniki testów demonstrują jego przewagę w stosunku do wyników tradycyjnych fotelików do przewożenia dzieci tyłem do kierunku jazdy. Anoris T i-Size otrzymał w kategorii „Kleinkind plus Kind” bezprecedensową ogólną ocenę 1,5, najwyższą notę 0,9 za Bezpieczeństwo podczas zderzenia oraz notę 1,2 w ogólnej kategorii „Bezpieczeństwo”. Ostateczny wynik testu ADAC, ÖAMTC, Stiftung Warentest i TCS to 0,9 – nota, jakiej do tej pory nie otrzymał żaden fotelik samochodowy.

PRIAM
stylowy i funkcjonalny wózek, który pokochały gwiazdy i trendsetterki na całym świecie

Model PRIAM oferuje niezwykle elastyczny system podróżny 4-w-1. Wszechstronna rama wózka pozwala na zamontowanie różnych elementów, np. gondoli lub fotelika samochodowego, zapewniając gotowe rozwiązania dla wszystkich wyzwań mobilnego życia w mieście. Wygodne siedzisko Lux zapewnia najwyższy komfort podróżowania przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Możliwość konfiguracji wybranego koloru ramy, tapicerki oraz dodatkowych akcesoriów pozwala stworzyć w pełni spersonalizowany wózek.

e-PRIAM
innowacyjny wózek, który posiada własną aplikację na telefon

Najnowsza odsłona rewolucyjnego wózka z napędem elektrycznym posiada bezpłatną aplikację na telefon, oferującą nową funkcję kołysania. Nowa funkcja e-PRIAM pomaga ukołysać dziecko do snu w dowolnym miejscu i czasie. Wózek elektryczny porusza się do przodu i do tyłu, odtwarzając delikatny ruch kołysania. Model posiada również funkcję wspomagania podczas jazdy. Dzięki specjalnym czujnikom monitorującym siłę nacisku dłoni na rączkę wózka, ułatwia wejście pod stromy podjazd z obciążonym wózkiem lub spacery po nierównym terenie.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock