Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Valentis

Valentis to szwajcarska firma z długoletnią tradycją na rynku farmaceutycznym. Nasze doświadczenie sięga 100 lat wstecz, a produkty Valentis są obecne już w ponad 40 krajach.

Nazwa Valentis zawiera w sobie misję firmy – Valentis po łacinie znaczy “pełen sił życiowych”. Naszym celem jest pomóc każdemu człowiekowi w jak najdłuższym zachowaniu pełni sił witalnych. Szukając idealnych rozwiązań przy tworzeniu suplementów diety producent Valentis łączy siłę nauki – wyniki badań naukowych i moc natury – sięgając po składniki naturalne, sprawdzone w medycynie ludowej i naturalnej. Dokładamy wielu starań, aby nasze produkty były najwyższej jakości, czego wynikiem są inwestycje w nowe technologie i zdobyte certyfikaty jakości w zakresie produkcji leków, suplementów diety i bezpiecznego, higienicznego transportu. Certyfikat EcoAgros potwierdza, że firma Valentis może wytwarzać produkty ekologiczne.

Na rynku polskim firma Valentis od ponad 15 lat ściśle współpracuje ze środowiskami lekarskimi, ciesząc się ich zaufaniem. Wielu specjalistów rekomenduje nasze produkty swoim pacjentom, ponieważ wszystkie tworzone są w oparciu o badania naukowe. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór szwajcarskiego producenta suplementów diety wspomagających:

  • zdrowie włosów i paznokci,
  • stawów i ścięgien,
  • układu kostnego (wapń, witamina D, witamina K)
  • układu oddechowego
  • układu krążenia

i wielu innych.

KERABIONE – to marka nutrikosmetyków, która oferuje produkty dedykowane zniszczonym i wypadającym włosom, a także poprawiające kondycję paznokci i rzęs. Dla mam ciężarnych i karmiących piersią stworzyliśmy bezpieczny suplement Kerabione Mama zawierający nie tylko składniki budulcowe włosa (L-cysteina, L-metionina), ale przede wszystkim składniki rekomendowane dla kobiet w ciąży i karmiących piersią (kwas foliowy, żelazo, jod, witaminy z grupy B). Kerabione jest obecnie jedną z dwóch najczęściej wybieranych marek na rynku złożonych preparatów aptecznych dla włosów i paznokci.

FLEXUS – linia produktów kolagenowych na stawy i cały narząd ruchu, zawierających unikalne kompozycje odpowiednio wyselekcjonowanych składników wspomagających prace narządu ruchu. Produkty szczególnie polecane osobom aktywnym fizycznie: po przebytych urazach i kontuzjach; po rehabilitacji; dla osób starszych oraz pracujących fizycznie. W linii produktów znajduje się kolagen do picia w formie szotów; tabletki; kapsułki oraz iniekcje.

CIGNON – linia kolagenowych suplementów dbających o sprawne ścięgna i więzadła. Produkty polecane osobom aktywnym fizycznie, które narażone są na urazy mechaniczne ścięgien i więzadeł. Cignon w formie kapsułek lub płynnych shotów do spożycia na raz, przyśpiesza odbudowę ścięgien oraz zmniejsza uczucie dyskomfortu. Produkty zalecane są w rekonwalescencji po rekonstrukcji ścięgien, więzadeł i zabiegach chirurgicznych.

KALCIKINON – linia suplementów dbających o zdrowe i mocne kości: Kalcikinon i Kalcikinon Forte (2x mocniejszy skład). Oba produkty w swoim składzie zawierają wapń, witaminę D oraz witaminę K w postaci menachinonu 7 (K2 MK7) z natto, czyli najlepiej wchłanianej i najaktywniejszej postać witaminy K2. Taki skład gwarantuje trwałą odbudowę masy kostnej, minimalizując ryzyko chorób układu szkieletowego, a także krwionośnego. Produkty szczególnie polecane kobietom ciężarnym, po 50 r. ż. oraz mężczyznom po 60 r.ż  w profilaktyce chorób układu kostnego.

KINON – linia produktów ze szwajcarską naturalną witaminą K2 MK7 (menachinon 7) dla krwi i kości pozyskaną ze sfermentowanych ziaren soi (czyli Japońskiego „natto”) – najbogatszego źródła witaminy K2. Portfolio produktów marki Kinon to 4 suplementy: Kinon (zawiera dzienną dawkę witminy K2), Kinon 200 (200 mikrogram witaminy K2), Kinon D3 (połączenie witamin K2 i D3), oraz Kinon krople (100% naturalny produkt).

BIOCELL – to marka dedykowana wszystkim kobietom, dbającym o kondycję swojej skóry w wyjątkowy sposób. Unikalny skład produktu Biocell Beauty Shots powstał po to, aby utrzymać zdrową i piękną skórę, w celu opóźniania efektów jej starzenia oraz po to, aby dać odpowiedni zastrzyk nawilżenia przesuszonej skórze.

OILESEN– linia produktów zawierających witaminę D3 na bazie naturalnych olejów, dla całej rodziny! Oilesen to produkty od pierwszych dni życia, dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz osób w podeszłym wieku. Produkty na bazie oleju z oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia, lub oleju z konopi siewnych uzupełniają działanie witaminy D3 o wiele innych właściwości prozdrowotnych.

VARIVENOL  – to bogactwo naturalnych składników, t.j. escyna i ruskogenina, które skutecznie wspomagają prawidłowe krążenie krwi w organizmie i pomagają zachować cały układ krążenia w dobrym zdrowiu. Stosowanie produktów Varivenol stanowi doskonałą profilaktykę żylaków, a także pozwala pozbyć się uczucia opuchniętych i ciężkich nóg, nawet przy jego doraźnym zażywaniu (Varivenol Shots).

MIRAMILE – ostatnie lata pokazały, jak ważna jest skuteczna ochrona układu oddechowego przed patogenami i drażniącym działaniem innych czynników zewnętrznych. Miramile to wyjątkowa kompozycja olejków eterycznych, do stosowania wspomagająco w przeziębieniu, alergii i innych chorobach górnych dróg oddechowych. Już od 2 roku życia.

INCONTINOX – Nietrzymanie moczu po porodzie to dolegliwość, z którą boryka się wiele kobiet nawet wiele lat po urodzeniu dziecka. Incontinox wspiera prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych i pęcherza. Incontinox zawierające w swoim składzie specjalnie dobraną kompozycję naturalnych ekstraktów wzbogaconych witaminą D. Ponadto wpływa pozytywnie na mięśnie np. pęcherza oraz dna miednicy, które są kluczowe w procesie utrzymania prawidłowej kontroli oddawania moczu. Należy pamiętać aby preparatu nie przyjmować w czasie laktacji.

 

Valentis Polska Sp. z o.o.

Krakowiaków 50

02-255 Warszawa

https://valentis.pl/

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO