Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Nowe laktatory bezprzewodowe –premiery neno

Karmienie dziecka piersią jest najbardziej naturalną i najzdrowszą metodą żywienia niemowlaka. Sam proces nie służy jednak jedynie przekazaniu pokarmu, lecz tworzeniu niezwykłej więzi pomiędzy Mamą a dzieckiem. I ty i Twój organizm przyzwyczają się do nowego rytmu i z czasem proces zacznie przebiegać bezproblemowo. Noworodek powinien być przystawiany do piersi średnio 8-12 razy na dobę. Jeśli jesteś aktywną Mamą, planujesz powrócić do aktywności zawodowej lub chcesz czasem mieć chwilę dla siebie, powinnaś jak najszybciej zapoznać się w najlepszym pomocnikiem aktywnych Mam – laktatorem elektrycznym. Poznaj 2 nowości wiosenne od neno.   

neno-laktatory-bueno-maja-hyzy-poleca-1440x509

Kiedy przydaje się laktator? 

Nowoczesne Mamy chwalą sobie elektryczne laktatory głównie ze względu na to, że mogą odciągnąć nadmiar pokarmu, przechować go w lodówce, aby podczas jej nieobecności dziecko nakarmili Dziadkowie lub Tata. Aktywne Mamy chwalą sobie to, że mogą swobodnie myśleć o powrocie do pracy bez obaw, że dziecko nie będzie miało dostępu do naturalnego mleka. To niezaprzeczalny plus stosowania laktatora, ale bezprzewodowy laktator jest również odpowiedzią na wiele problemów laktacyjnych, z którymi spotykają się młode Mamy. Wcześniaki mają problem ze ssaniem i połykaniem, a także z trawieniem pokarmu. Mamy wcześniaków muszą w pierwszych dniach, a nawet tygodniach po porodzie, korzystać z laktatorów, by odciągnąć pokarm. Mamy, których pociechy urodziły się przy pomocy cesarskiego cięcia, mogą mieć początkowo problemy z laktacją, i aby ją pobudzić, stosują właśnie laktatory elektryczne. Czasem młode Mamy muszą przyjąć leki, które wykluczają możliwość karmienia piersią – warto wtedy pobrać pokarm wcześniej i zamrozić, by w takim wypadku móc nadal nakarmić swoje Maleństwo naturalnym mlekiem. W razie problemów z laktacją warto sięgnąć po laktator podwójny – badania dowodzą, że odciąganie mleka z dwóch piersi jednocześnie zwiększa produkcję mleka. Dzięki temu można odciągnąć nawet o 1/5 więcej mleka niż przy odciąganiu pojedynczym laktatorem. Laktator to także idealne rozwiązanie, gdy Mama chce się spotkać z przyjaciółkami, lub po prostu potrzebuje więcej odpoczynku. 

Jakie są nowe laktatory neno? Laktator elektryczny symuluje ssanie dziecka, ma odpowiedni rytm i siłę. Początkowo ssanie dziecka jest szybkie i płytkie, co wyzwala przepływ mleka. Ssanie z czasem pogłębia się i zwalnia, ponieważ dziecko zaczyna ssać mocniej i przełykać. Wszystkie laktatory Neno naśladują ten cykl, a wbudowany system automatycznie zmienia tryby, by symulować naturalny proces i sam wyłącza się po 30 minutach. Laktator wytwarza podciśnienie, dzięki czemu po przyłożeniu do piersi mleko spływa do niego bez Twojej pomocy. Każdy laktator neno ma w zestawie specjalne lejki, które dopasowują się do kształtu i wielkości piersi, a przy tym są bardzo delikatne i nie podrażniają skóry. Poznaj 2 nowe modele laktatorów neno.  

Neno Angelo – trójfazowy laktator z podświetleniem LED

Neno Angelo to nasz pierwszy pojedynczy laktator z 3 fazami, które idealnie odwzorowują naturalny rytm ssania dziecka.  

  • 1 faza stymulacji sprawia, że mleko zaczyna płynąć z gruczołów mlecznych do brodawki sutkowej. Ta krótka faza masażu pobudzającego aktywuje prolaktynę i oksytocynę – hormony odpowiedzialne za wytwarzanie i przesuwanie się mleka w kanalikach mlecznych. Ten tryb naśladuje pierwsze ssanie dziecka – płytkie i szybkie. To tak zwane karmienie nieodżywcze.
  • 2 faza odciągania jest właściwym ssaniem odżywczym. To naśladowanie głębokiego i wolnego ssania niemowlęcia. Laktator włącza tę fazę automatycznie, więc ty nie musisz o tym pamiętać.
  • 3 faza zwana jest trybem mieszanym. Jak sama nazwa wskazuje to połączenie dwóch trybów – szybkiego i płytkiego z głębokim, odciągającym. Imituje prędkość i siłę ssania niemowlaka.  Służy do całkowitego odciągnięcia pokarmu, opróżnienia piersi, a także do zwiększenia laktacji. Pamiętaj, że całkowite odciągnięcie mleka daje sygnał Twojemu organizmowi, że pokarmu nie jest wystarczająco dużo, więc zwiększy jego produkcję. Po zakończeniu cyklu laktator wyłącza się automatycznie. Cały cykl trwa 30 minut.

Neno Bueno – podwójny bezprzewodowy laktator PREMIUM

Laktator neno Bueno  powstał w trosce o Twoje zdrowie i aktywność. Odciąganie pokarmu jest idealnym rozwiązaniem, gdy czeka Cię krótka rozłąka z dzieckiem. Dzięki niemu możesz wcześniej przygotować porcje zamrożonego mleka, aby dziecko mógł nakarmić ktoś z domowników lub opiekunka. Jeżeli planujesz regularnie odciągać pokarm, sprawdź co oferuje podwójny laktator neno Bueno. Odciągając mleko z dwóch piersi jednocześnie, podwyższasz poziom prolaktyny – hormonu, który odpowiada za produkcję mleka. Dzięki temu odciągasz o 1/5 więcej mleka niż przy odciąganiu naprzemiennym. Neno Bueno ma także tę przewagę nad innymi laktatorami, że możesz w łatwy sposób zmienić podwójny laktator w pojedynczy. Przy jednej piersi możesz mieć dziecko, a pokarm pobierać w tym samym czasie z drugiej. Rurki laktatora nie mają tradycyjnego połączenia krzyżowego, lecz każdą a nich wpina się do urządzenia pompującego osobno. Koniec z plątaniem się w przewodach i rurkach. Czas na spersonalizowany komfort z neno Bueno. Elegancki wygląd i butelkowa zieleń laktatora wraz ze złotymi elementami przyciąga wzrok, a nowoczesna 2-fazowa technologia ułatwiają życie wielu nowoczesnym Mamom. Butelki laktatora neno Bueno wykonano z odpornego na uszkodzenia i wolnego od BPA materiału (PPSU). Każda z nich ma pojemność 180 ml, ale możesz zastosować także nowe butelki neno o pojemności 240 i 300 ml.   

Laktator neno Bueno został zaprojektowany tak, aby zapewnić Ci możliwość personalizacji urządzenia. Dwufazowy system odciągania to faza stymulacji i faza głębokiego pobierania pokarmu. Faza stymulacji służy do pobudzenia przepływu mleka w piersi i zwiększenia laktacji. W fazie odciągania mleko jest powoli i delikatnie odciągane. W obu fazach możesz dostosować poziom ssania do swoich potrzeb i preferencji. Neno Bueno zapamięta Twój wybór i następnym razem automatycznie uruchomi się w tym ustawieniu.   Lejek laktatora neno Bueno wykonano z elastycznego i delikatnego japońskiego silikonu. Po włączeniu, pod wpływem podciśnienia, lejek dostosowuje się do rozmiaru piersi i wielkości brodawki, by odciąganie pokarmu było bezbolesne, komfortowe i efektywne. Neno Bueno posiada także wygodny welwetowy woreczek, który ułatwi Ci przenoszenie laktatora i przechowywanie wszystkich elementów w jednym miejscu.   

3fazowy-laktator-neno-angelo-1440x750

Wszystkie laktatory dostępne są na www.neno.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO