Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Prezent pod choinkę: idealne propozycje dla przyszłej mamy

Jeżeli wśród Waszej rodziny czy znajomych jest przyszła mama, która spodziewa się narodzin dziecka, warto podarować jej rzecz, która zapewni jej radość, komfort i pomoc, już od pierwszych chwil z maleństwem. Pamiętajmy — czas ciąży jest wyjątkowy, warto by świąteczny upominek dla przyszłej mamy również taki był.

Każda mama stara się przygotować do macierzyństwa jak najlepiej. Przez okres ciąży snuje wiele planów, boryka się z szeregiem wątpliwości czy obaw. Głównym źródłem lęku są sytuacje, których nie może lub nie jest w stanie przewidzieć. Czy poród będzie naturalny czy przez cesarskie cięcie? Czy będzie w stanie wykarmić maleństwo? Czy nie pojawią się problemy z laktacją? Na szereg z tych pytań nie jest w stanie odpowiedzieć, jednak istnieje wiele możliwości, by już wcześniej przygotować się do pojawienia maleństwa na świecie, kompletując, chociażby wyprawkę, czyli najpotrzebniejsze rzeczy, które posłużą jej i dziecku, tuż po jego narodzinach.

Lista rzeczy, które muszą zakupić rodzice, jest długa, co wiąże się również z dużymi wydatkami. By choć po części pomóc przyszłej mamie, uspokoić ją, czy rozwiać jej wątpliwości warto zakupić prezent, który posłuży zarówno jej jak i dziecku przez długi czas i będzie stanowił wsparcie w tej czasem trudnej drodze, jaką jest macierzyństwo. Niezależnie od tego, czy szukamy prezentu dla siostry, koleżanki z pracy czy bliskiej przyjaciółki, która spodziewa się dziecka, podarunek powinien być estetyczny, by cieszyć oko, ale i praktyczny, by wspomagać w macierzyństwie czy to na etapie ciąży, czy już po pojawieniu się maluszka.

Dlatego też idealnym prezentem na Święta Bożego Narodzenia dla przyszłej lub świeżo upieczonej mamy będzie laktator elektryczny.

Laktator LOVI Expert 3D Pro jest niezastąpiony w rozwiązywaniu problemów laktacyjnych. Doskonale sprawdzi się w momencie wystąpienia różnorodnych problemów związanych z laktacją, z którymi bardzo często boryka się mama na początku swojej przygody z karmieniem. Niedobór pokarmu, zastój czy jego nawał, poranione piersi, wklęsłe lub płaskie brodawki – w rozwiązaniu tych wszystkich problemów wsparciem będzie Laktator LOVI Expert 3D Pro.

LOVI_laktator_Prolactis_3D_Soft

W odróżnieniu od lejków klasycznych innowacyjny lejek 3D, w który wyposażony jest ten laktator nie tylko ssie, ale przede wszystkim uciska brodawkę. Lejek otacza i równomiernie uciska pierś, imitując ssanie dziecka, a jego ażurowa osłona umożliwia kontrolę siły nacisku na brodawkę. Wszystko po to, by spowodować wypływ mleka, bez uczucia dyskomfortu, nie zaburzając naturalnego procesu laktacji.

Dla wielu mam poród jest stresujący również ze względu na fakt, że ciężko jest przewidzieć, jaki będzie jego przebieg. Cesarskie cięcie lub choćby pojawienie się na świecie maleństwa przedwcześnie, kiedy dziecko nie jest na tyle silne, by samodzielnie ssać piersi, również ma wpływ na proces uruchomienia laktacji. I tu pomocny będzie laktator LOVI Expert 3D Pro,który może być używany również w pozycji półleżącej, co jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet po cięciu cesarskim.

Laktator to jednak nie tylko urządzenie, które stanowi pierwszą pomoc dla mamy w przypadku wystąpienia problemów z laktacja. To również wsparcie dla niej, kiedy czeka ją rozłąka z dzieckiem w przypadku powrotu do życia zawodowego, czy w sytuacji, kiedy maluch będzie pod opieką innych osób.

Jeżeli Twoja przyjaciółka czy siostra jest w ciąży, a Ty szukasz dla niej odpowiedniego prezentu, warto wybrać taki podarunek, dzięki któremu okażesz jej wsparcie przy opiece nad dzieckiem, a jednocześnie troskę o nią samą. W tym przypadku idealnym wyborem będzie laktator LOVI Prolactis 3D Soft.Korzystając z laktatora mama będzie nie tylko mogła wrócić do pracy, ale również będzie miała możliwość pozostawienia maleństwa pod opieką troskliwego taty czy babci, podczas gdy Wy będziecie mogły wyjść na miasto, kawę czy do teatru. Zmęczona, często niewyspana – na pewno doceni chwilę dla siebie i zapamięta ją na długo. Istotną funkcją laktatora Prolactis 3D Soft jest to, że naśladuje on rytm ssania dziecka (w pierwszej fazie są to szybkie ruchy, pobudzające wypływ mleka, natomiast w drugiej — następuje głębokie odciąganie), ale również fakt, że laktator pracuje tak, by odciąganie pokarmu było jak najszybsze i najbardziej efektywne (już w 10 minut odciągnie nawet 100 ml mleka). W przypadku, potrzeby odciągania mleka poza domem, Prolactis 3D Soft będzie świetnym rozwiązaniem. Jest cichy i pozwala dyskretnie odciągnąć mleko. Dodatkowo jest mobilny, dzięki czemu gotowy do użytku w każdych warunkach. Laktator LOVI Prolactis 3D Soft został stworzony właśnie z myślą o mamach aktywnych, które mają specjalne potrzeby. Dlatego będzie on świetnym prezentem dla mamy, która planuje powrót do pracy. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi można łatwo używać go poza domem lub w razie potrzeby naładować baterie przy pomocy przewodu USB, lub przenośnej ładowarki.

Oprócz laktatora świetnym pomysłem na prezent dla przyszłej lub świeżo upieczonej mamy będą również inne elementy wyprawki, jak smoczki dla dziecka czy butelki do podawania odciągniętego mleka mamy. Świąteczny klimat podkreślą produkty z kolekcji Stardust od LOVI. Design wyróżniający się na rynku, ciemna kolorystyka podkreślająca ekskluzywność produktów i unikalność kolekcji, a także świąteczny klimat, dzięki zdobieniom w złote drobinki to idealne połączenie na prezent, który przyszła mama może znaleźć pod choinką.

Lovi_kolekcja_Stardust11

Produkty z kolekcji Stardust od LOVI to nie tylko świąteczny design, ale również w pełni dopracowany projekt, stworzony na bazie badań oraz doświadczeń. Co ważne LOVI butelka Stardust (dostępna w wersji 240 ml oraz 120 ml) wyposażona jest w miękki i dynamiczny smoczek, który wydłuża się i kurczy w rytm ssania dziecka, przez co nie zaburza odruchu ssania i jest bezpieczna dla dziecka karmionego piersią, a ponadto mobilizuje dziecko do aktywnej pracy mięśni warg i języka.

Idealnym uzupełnieniem zestawu prezentowego będzie również dynamiczny smoczek uspokajający LOVI z unikalnej kolekcji Stardust. Smoczki (dostępne w różnej kolorystyce oraz dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych) zostały stworzone we współpracy z neurologopediami, a ich kształt inspirowany jest brodawką sutkową. Dzięki temu nie zaburza odruchu ssania i naturalnego rozwoju mowy i zgryzu. Będzie więc to prezent, który bez obaw przyszła mama będzie mogła podać swojemu dziecku.

Lovi_kolekcja_Stardust

Kobiety w ciąży przygotowują się do porodu oraz powitania dziecka na świecie na długo przed wyznaczonym terminem rozwiązania. Kompletują wyprawkę, urządzają pokoik. Boże Narodzenie to doskonała okazja, by kupić prezent, który nie tylko sprawi radość bliskiej osobie spodziewającej się dziecka, ale także będzie użyteczny podczas opieki nad maluchem, a do tego odciąży finansowo przyszłych rodziców.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO