Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

VI edycja Kampanii „Czarująca Mama” marki HELPA

Marka HELPA rezerwuje cały maj dla Mam – ten piękny wiosenny miesiąc kojarzy nam się z ciepłem, słońcem i radością. Wszystkie myśli płyną też wtedy do naszych Mam – bez względu na to, w jakim wieku jesteśmy. To czas pełen magii. Tak jak magiczne jest BYCIE MAMĄ. W HELPA doceniamy wysiłek macierzyństwa, wiemy, że wiąże się ono z trudami, wyrzeczeniami, często zapominaniem o sobie w trosce o rodzinę, a zwłaszcza dzieci. Kampanią „Czarująca Mama” chcemy przypomnieć, że w codziennej krzątaninie i bezustannym „ogarnianiu” życia rodzinnego – warto znaleźć chwilę dla siebie. HELPA chce kobietom w tym pomóc – by zwłaszcza teraz pomyślały o sobie w „pierwszej osobie”. By czas macierzyństwa był szansą na rozwój i troskę o siebie.

Kampania „Czarująca Mama” skierowana jest do wszystkich Mam – pomaga i podpowiada kobietom, jak zadbać o siebie w różnych obszarach – zdrowego jedzenia, zdrowia psychicznego i samorozwoju, by poczuć się ważną i zadowoloną z życia. Jeśli w akcji chcą uczestniczyć Ojcowie – serdecznie zapraszamy! Znajdą tu dla swoich partnerek – Czarujących Mam – wiele niespodzianek i pomysłów, które sprawią, że ich ukochane nie stracą swych niezwykłych, a wręcz magicznych mocy. W Kampanii „Czarująca Mama” także dzieci mogą znaleźć pomysł na idealny prezent na Dzień Matki.

Kampania „Czarująca Mama” rokrocznie przypomina o tym, jak doniosłą rolę w życiu każdego człowieka pełni idea macierzyństwa. I jak często jest ona przez społeczeństwo niedoceniana. Marka HELPA chce o tym przypominać i pokazywać, jak wzmacniająco działa dzielenie się macierzyńskim doświadczeniem i głośne mówienie o wartościach z nim związanych. W swoich działaniach HELPA daje głos kobietom, które w ten sposób mogą pokazać swoją moc, sprawczość i siłę kobiecości – w zwyczajnych i niezwyczajnych codziennych sytuacjach. Przez cały maj w social mediach HELPA publikowane są podpowiedzi jak zadbać o siebie. Mamy mogą dowiedzieć się m.in. w jaki sposób mogą próbować obniżyć poziom stresu, jak wprowadzić aktywność fizyczną do matczynej codzienności i jak dobrze jeść.

IMG_7390

VI edycja Kampanii poświęcona jest zwłaszcza mamom, które wracają lub myślą o powrocie do aktywności po urodzeniu dziecka, nie tylko zawodowej. W ramach akcji zaplanowano live z ekspertką, która ma wiedzę na ten temat i podzieliła się nią z uczestniczkami spotkania. Gościnią była Karolina Bury, mama i wiceprezeska Fundacji Rodzic w Mieście – w ramach, której działa Klub Przedsiębiorczych Mam. Rozmowa dotyczyła m.in. działania Klubu i form wsparcia dla mam wracających do aktywności po urlopie macierzyńskim. W ramach Kampanii „Czarująca Mama” w okresie od 24 kwietnia do 28 maja – 2% ze sprzedaży produktów w sklepie internetowym www.helpa.pl zostanie przeznaczone właśnie na wsparcie Klubu Przedsiębiorczych Mam.

Więcej informacji o Kampanii i marce Helpa na: https://www.helpa.pl/czarujacamama
W maju zaglądajcie też na media społecznościowe HELPA – w tym miesiącu w szczególności oddajemy je mamom! Znajdziecie tu porady jak małymi krokami dbać o siebie, ale również konkursy i promocje dla mam. Sprawdzajcie Instagram i Facebook HELPA i oznaczajcie swoje zdjęcia hashtagiem #czarującamama.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock