Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Poznaj Szkołę Rodzenia BebiProgram bez wychodzenia z domu

Narzędzie online dla każdej przyszłej mamy!

Przyjście dziecka na świat jest jednym z najpiękniejszych wydarzeń w życiu rodzica, a jednocześnie dużym wyzwaniem. Pierwsze dni, tygodnie, a nawet miesiące macierzyństwa to ogromna zmiana, która przynosi wiele różnych emocji oraz pytań. Ze względu na obecną trudną sytuację oraz liczne ograniczenia z nią związane, udział w kursach stacjonarnych szkół rodzenia nie jest możliwy. Przyszli rodzice, którzy chcą się przygotować do porodu i rodzicielstwa, oraz Ci, którzy chcą sobie przypomnieć informacje na temat ciąży, porodu i opieki nad niemowlęciem mają dzisiaj alternatywę. To Szkoła Rodzenia online na BebiProgram.pl. Dowiedz się, jak działa, co oferuje internetowa szkoła rodzenia oraz jak z niej korzystać! Bezpiecznie i bez wychodzenia z domu.

Koncepcja szkoły rodzenia online jest dokładnie taka sama, jak w przypadku tradycyjnych szkół. Kursy online mają za zadanie przygotowywać przyszłych rodziców na powitanie dziecka, wyjaśniać proces porodu i połogu oraz edukować w zakresie opieki nad niemowlęciem. I – co najważniejsze w obecnej sytuacji – można je ukończyć w domowym zaciszu.

Interaktywna szkoła rodzenia na stronie BebiProgram.pl to kompendium wiedzy, bazujące na programie stacjonarnych szkół rodzenia i tworzone przez ekspertów – pediatrów, położne oraz psychologów, który podpowiadają i wyjaśniają w niej m.in.:

  • jakie badania są niezbędne do wykonania w czasie ciąży,
  • jak skomponować wyprawkę dla niemowlaka,
  • jakie są możliwe sposoby na złagodzenie bólu porodowego,
  • jak przygotować się do przywitania w domu nowego członka rodziny.

Można w niej również zdobyć lub poszerzyć wiedzę na temat pielęgnacji noworodka i opieki nad niemowlęciem, poznać zalecenia i sprawdzone porady ekspertów w zakresie żywienia niemowląt oraz przeczytać o sekretach udanego karmienia piersią – technikach czy przydatnych akcesoriach.

Internetowy kurs dla przyszłych rodziców podzielony jest na 5 modułów – ciąża, poród, połóg, noworodek i niemowlę, karmienie piersią oraz dodatkową sekcję z filmami instruktażowymi dla przyszłych mam. Moduły są otwarte i można przez nie przechodzić według własnych preferencji i zainteresowań, a użytkownicy mają pełną dowolność ich wyboru – np. jeśli chcą coś sprawdzić lub zgłębić tylko wybrany temat.

Szkoła Rodzenia BebiProgram to baza:

  • artykułów edukacyjnych i eksperckich,
  • filmów instruktażowych i poradniczych, m.in. pokazujących, jak oddychać podczas porodu, na temat zmian emocjonalnych zachodzących w okresie okołoporodowym, technik przystawienia dziecka do piersi oraz tego, jak przywrócić oddychanie u niemowlęcia, jeśli się zadławi lub zakrztusi,
  • przydatnych aplikacji i narzędzi dla kobiet w ciąży, np. kalendarz przebiegu i badań w ciąży, kalkulator BMI, kreator planu porodu i wiele innych.

bebiprogram_szkola_rodzenia

Każda mama, która zapozna się z artykułami, filmami i narzędziami z określonego bloku tematycznego, a następnie poprawnie wypełni quiz kończący blok, otrzyma certyfikat potwierdzający ukończenie kursu online.

Szkoła Rodzenia dostępna jest na stronie BebiProgram.pl: https://www.bebiprogram.pl/zdrowie-mamy/szkola-rodzenia.

Dowiedz się, co o Szkole Rodzenia online mówi ekspert BebiProgram.pl Halina Dudek: https://dziendobry.tvn.pl/a/szkola-rodzenia-online-mozna-ja-ukonczyc-bezpiecznie-bez-wychodzenia-z-domu.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock