Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.
wypożyczalnia-zdjęcie aranżacyjne

Laktator – kupić czy wypożyczyć?

Stawiając pierwsze kroki jako mama, często zostajesz postawiona przed wyborem – co zrobić, żeby zapewnić mojemu dziecku najlepszy start w przyszłość? Jednym z rozważań jest metoda karmienia. Na pewno wiesz, że najlepszym i najbardziej wskazanym pokarmem dla dziecka jest Twoje mleko, ale czy wiesz że możliwe jest również „karmienie inaczej”?

Karmienie inaczej – co to znaczy?

Wiele mam zastanawia się, czy żeby nakarmić dziecko swoim mlekiem musi to robić wyłącznie poprzez przystawienie go do piersi. Co w przypadku, kiedy musi pilnie wyjść, ma zaplanowana wizytę u lekarza lub jest chora? W takim przypadku z pomocą przybywa „karmienie inaczej”. Oznacza to nic innego, jak odciągnięcie pokarmu z piersi mamy i podanie go przy pomocy butelki dla maluszka. W ten sposób dostaje on to co dla niego najlepsze, nawet pod nieobecność mamy.

Część z kobiet decyduje się na podawanie pokarmu przy pomocy butelki tylko w wyjątkowych sytuacjach – np. podczas choroby odmraża zamrożone mleko i karmi nim maluszka. Część z mam przyjęło jednak tą metodę karmienia jako jedyną i karmią tylko i wyłącznie butelką. Niezależnie od tego, do której grupy mam należysz, niezbędny będzie Ci laktator.

Laktator – jaki wybrać?

Szukając odpowiedniego laktatora, należy zastanowić się, czy chcemy korzystać z niego dorywczo, a może codziennie? Czy wolimy odciągać pokarm z jednej piersi na raz, czy może chcemy zaoszczędzić czas i zbierać go z obu jednocześnie? A może wystarczy nam mały, ręczny laktator zamiast całego urządzenia?

Pomocne w takich sytuacjach są wypożyczalnie laktatorów. Pozwalają one na wypożyczenie sprzętu na wybrany okres czasu, przetestowanie go oraz zorientowanie się w swoich wymaganiach. Pamiętajmy, że będąc mamą po raz pierwszy, nie wszystko musimy wiedzieć od razu, na nowo uczymy się swojego ciała oraz jego możliwości. Przetestowanie jednego lub nawet kilku modeli może być bardzo pomocne i pozwoli nam nakierować się na ewentualny późniejszy zakup sprzętu. Pozwala nam popracować z urządzeniem, poznać jego plusy i minusy i podjąć odpowiednią decyzję przed zakupem.

laktator

Wypożyczalnie laktatorów – jak to działa?

Wypożyczalnia laktatorów zazwyczaj umożliwia wypożyczenie sprzętu na określony okres czasu za niewielką opłatę za każdy dzień. Płacimy więc za wybraną opcję i dokupujemy nowy, indywidualny zestaw laktacyjny, który będzie służył do zbierania pokarmu z piersi. Dzięki temu mamy pewność, że proces będzie sterylny i bezpieczny zarówno dla nas jak i dziecka.

Najlepiej szukać punktów, które zapewniają również wypożyczenie wysyłkowe. Umożliwia to otrzymanie laktatora prosto pod swoje drzwi, dzięki czemu nie musimy nawet wychodzić z domu. Po upływie określonego czasu odsyłamy urządzenie z powrotem do wypożyczalni. Zapewnia to możliwość skorzystania z wypożyczalni, nawet na odległość!

Jedną z takich wypożyczalni jest nasza wypożyczalnia laktatorów Milklab. Prowadzona jest zarówno stacjonarnie, w Białymstoku, jak i wysyłkowo na terenie całej Polski. Umożliwia wypożyczenie laktatora na wybrany okres czasu, dodatkowo możesz zakupić zestawy laktacyjne, butelki, smoczki oraz inne niezbędna akcesoria, w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu możesz zaopatrzyć się we wszystko co niezbędne, w jednym miejscu i otrzymać to w jednej paczce.

Wypożyczalnia posiada w swojej ofercie laktatory marki Ameda, które są kompaktową wersją urządzeń szpitalnych. Zapewniają cichą i wydajną pracę. Można z nich korzystać zarówno na zasilaniu bateryjnym, jak i na zasilaczu, co pozwala na większą mobilność podczas procesu zbierania mleka. Model Mya Joy działa w dwóch trybach: stymulacji oraz ekspresji. Dodatkowo każdy z nich można regulować, co zapewnia aż 72 różne tryby ustawień! Cena za wynajem laktatora na 5 dni to jedynie 40zł, więc jest to koszt 8zł za dzień. Wraz z wydłużeniem okresu wynajmu, stawka dniowa zmniejsza się.

Z ofertą wypożyczalni można zapoznać się na stronie internetowej: www.milklab.pl lub kontaktując się z naszym przedstawicielem.

Współpraca reklamowa

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock