Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Powrót do żłobka i przedszkola – must have wyprawki Twojego dziecka

Rok szkolny 2020 nie należał do najłatwiejszych dla nas wszystkich. Wszechobecna pandemia i strach przez zarażaniem zmieniły naszą poukładaną organizację dnia. W tej trudnej sytuacji zamykając się w domach, bez kontaktu z rodziną, przyjaciółmi zaczęliśmy odkrywać wiele nowych talentów, takich jak gotowanie, pieczenie czy majsterkowanie czekając na lepsze jutro.

W obawie przed wirusem, zaczęliśmy coraz śmielej robić bezpieczne zakupy on-line. Z tego miejsca możemy podziękować za nieocenioną rolę szybkich dostaw kurierów i paczkomatów. Jednym z takich sklepów, który funkcjonuje już ponad 6 lat w Polsce jest www.attipas.pl oferujący kultowe buty dla dzieci na pierwsze i kolejne kroki, a wyróżniający się ekspresowym czasem dostawy (zwykle to 1 dzień roboczy).

Dlaczego słynne na cały świat Attipasy zostały jeszcze bardziej docenione przez mamy maluchów podczas pandemii? Otóż poza opatentowanymi właściwościami budowy butów, które wspierają rozwój małej stopy okazało się, że obuwie dziecięce marki Attipas można prać w pralce, a higiena w ostatnim czasie to przecież rzecz nadrzędna.

Warto podkreślić, że buty dla dzieci Attipas mają uniwersalne zastosowanie. Sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach, jak i w plenerze.

Attipaski to ulubione buty dzieci i wszystkich opiekunek żłobkowych i przedszkolnych. Łatwo się zakładają i zdejmują, a ponieważ są ultralekkie i elastyczne, to dzieci nawet nie próbują ich zdjąć! Kolorowe wzory, ciekawe dziecięce motywy sprawiają, że buciki stają się obowiązkową garderobą żłobkowo-przedszkolnego malucha.

Elastyczna, antypoślizgowa oraz oddychająca podeszwa doskonale poradzi sobie z trudem zdobywania placów zabaw czy podczas odkrywczych wędrówek po lesie i szybko się nie zabrudzi. A nawet jeśli buciki się zabłocą, to wystarczy je wrzucić do woreczka do prania bielizny i wyprać w pralce w temperaturze 30 stopni.

Charakterystyka butów dla dzieci Attipas:

 • ultralekkie i elastyczne buciki dla dzieci, łatwe do zakładania i zdejmowania

 • obuwie dziecięce Attipas dedykowane jest także dzieciom z wysokim podbiciem

 • rekomendowane przez fizjoterapeutów i ortopedów dziecięcych

 • bezpieczne i antypoślizgowe buciki do nauki chodzenia

 • pierwsze buty dla dziecka, które doskonale wentylują stopy, odprowadzają ciepło i uniemożliwiają przepocenie

 • optymalnie zaprojektowane buty dziecięce – Big Toe Box – buciki są szerokie w palcach i zapewniają wystarczająco dużo miejsca i swobody, dzięki czemu są traktowane jako buty zdrowotne

 • Attipasy mają opatentowany kształt, który powstał po 7 latach intensywnych badań przy współpracy z Uniwersytetem w Seulu

 • buty dziecięce Attipas są nietoksyczne (TPR) i wykonane wyłącznie z przebadanych certyfikowanych i bezpiecznych dla dzieci materiałów, wolne od kleju i formaldehydu, potwierdzone certyfikatami bezpieczeństwa wydanymi przez TUV (German Test Institute) oraz KCL (Korea Confirmity Laboratories)

 • dzięki rozciągliwej skarpecie i elastycznej budowie, buty dla dzieci Attipas będą najlepszym rozwiązaniem dla dzieci, których stopy charakteryzują się wysokim podbiciem

 • Attipaski to także kapcie dziecięce, idealne dla małych alergików ze względu na wyeliminowanie materiałów mogących powodować uczulenia.

Z czego wykonane są Attipasy?

 • Warstwa wierzchnia (skarpeta): bawełna 80%, elastan 17%, przędza gumowa 2%, przędza poliuretanowa 1%.

 • Podeszwa – nietoksyczny, high-tech TPR

 • Buty dziecięce Attipas są wolne od kleju i formaldehydu, są produkowane w Korei, która przykłada ogromną wagę do bezpieczeństwa materiałów i całego procesu produkcji; ma jedne z najwyższych standardów bezpieczeństwa na świecie.

Ze względu na swoją ergonomiczną konstrukcję, będącą wynikiem 7-letnich badań oraz kinetycznych i fizjodynamicznych testów sposobu chodzenia małych dzieci, prowadzonych przez Seoul University w Korei, buty dla dzieci Attipas mają wiele zastosowań, są uniwersalne, przeznaczone dla dzieci w różnym wieku, od niemowlaka począwszy, na przedszkolaku skończywszy i mogą służyć jako: pierwsze buty dla dziecka, buciki do nauki chodzenia, kapcie dla niemowlaka, kapcie dziecięce do noszenia w domu lub w żłobku, kapcie dla dzieci w wieku przedszkolnym, a także jako obuwie do zabaw na świeżym powietrzu, które można szybko odświeżyć pod bieżącą wodą lub, w przypadku większych zabrudzeń, uprać w pralce, unikając jedynie wybielaczy i silnych detergentów.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock