Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Sezon herbatkowy – bo Twój maluszek zasługuje na najlepsze!

Linia herbatek Herbi Baby to specjalnie wyselekcjonowane owoce i zioła, które doskonale uzupełnią codzienną zbilansowaną dietę maluszka. Receptury opracowane zostały przez ekspertów Premium Rosa we współpracy z mistrzami ziołolecznictwa. Dzięki idealnie dobranym gramaturom każda herbatka Herbi Baby ma swój unikalny, nietuzinkowy smak. Mieszanki owocowo-ziołowe polecane są dla niemowlaków i dzieci w poszczególnych etapach ich rozwoju.

Dedykowane herbatki dla każdego okresu dorastania niemowlaka

Herbatka dla dzieci i niemowląt ziołowa zalecana jest dla dzieci od 4 miesiąca życia. Owoce dzikiej róży, jabłka, owoce kopru włoskiego, kwiaty rumianku, liście jeżyny, korzenie marchwi i kwiaty lipy idealnie uzupełnią zbilansowaną dietę niemowlaka.

Herbatka dla dzieci i niemowląt przeziębienie nada się idealnie podczas zimowych sezonów. Zalecana do zaparzenia tuż po spacerze na świeżym powietrzu. Herbi Baby dedykowane jest od 6tego miesiąca, szczególnie w zimowym okresie przeziębień.

Herbatka dla dzieci i niemowląt z rokitnikiem zalecana jest dla dzieci od 9 miesiąca życia. Składająca się z owoców rokitnika, owoców dzikiej róży, kwiatu lipy, owoców czarnej porzeczki, rooibos, kwiatu dziewanny. Nietuzinkowa i specjalnie wyselekcjonowana mieszanka zasmakuje każdemu maluszkowi.

Dlaczego Herbi Baby?

Premium Rosa dba o każdy detal oferowanych produktów. Wszystkie herbatki są bez dodatków aromatów i cukru. Tworzenie zdrowych nawyków od pierwszych miesięcy jest bardzo ważne. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia także są kluczowe do prawidłowego rozwoju każdego maluszka.

A co do herbatki ?

Zacznij od soku…

Dzieciom do 3 r.ż. nie rekomenduje się podawania dodatków do herbaty. Z czasem jednak, dzieci są coraz ciekawsze nowych, słodkich doznań smakowych. Wtedy rodzice bardzo często sięgają po SYROPY.

Na początek, chcąc uczyć dzieci nowych smaków i jednocześnie dobrych nawyków rekomendujemy dodatek w postaci 100% soku NFC np. z malin, róży, jagód, czarnego bzu czy żurawiny. Istotne jest, aby wybierać soki tłoczone bezpośrednio z owoców, a nie odtwarzane z koncertów czy soków zagęszczonych. Zapewnijcie swoim pociechom maximum wartości odżywczych. Dzięki temu łączymy przyjemne z pożytecznym.

Gama 100% soków NFC dostępna jest w ofercie Premium Rosa. Do wyboru, do koloru. Każdy znajdzie smak dla siebie.

Jeśli syrop, to tylko taki o dobrym składzie…

Drogi rodzicu, jeśli decydujesz się na podanie dziecku syropu to przeczytaj jego skład!
Szczególnie unikaj: syropu glukozowego / fruktozowego, aromatów, barwników i dodatków zaczynających się na literę „E”. Zwróć koniecznie uwagę na % zawartość soku.
Rekomendujemy syropy o prostym składzie: sok owocowy + słodziło ( najprościej i najbezpieczniej – cukier). Wybierając syrop staraj się, aby było jak najmniej cukru, a jak najwięcej soku, takie jak Premium Rosa. Poza klasycznymi owocowymi syropami, w ofercie producenta znajdziecie także syropy ziołowe, takie jak: pędy sosny, mniszek lekarski, jeżówka czy dziewanna.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO