Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Preglife – szwedzka aplikacja wspierająca młodych i przyszłych rodziców

Szwedzki startup Preglife powstał, by zapewnić młodym i przyszłym rodzicom najlepsze wsparcie w okresie ciąży i pierwszych miesiącach życia dziecka. Aplikacja jest wyposażona w szereg przydatnych i intuicyjnych narzędzi oraz merytoryczne materiały, tworzone przez międzynarodowych specjalistów, lekarzy i położnych. Dzięki temu Preglife to prawdziwy parentingowy niezbędnik, który wzbogaci wiedzę rodziców i solidnie przygotuje ich do nowej roli.

Szwecja to państwo, które może się pochwalić systemem opieki zdrowotnej na najwyższym poziomie. Długie urlopy rodzicielskie, krótki czas oczekiwania na wizytę u lekarza, liczne świadczenia oraz powszechny dostęp do cennej wiedzy to cechy, które sprawiają, że ciąża i pierwsze miesiące życia malucha są dla młodych rodziców łatwiejsze. To właśnie w Szwecji powstał wyjątkowy startup Preglife, który przenosi tamtejsze standardy opieki zdrowotnej także do innych krajów. Ta przełomowa aplikacja ma na celu wspieranie kobiet w ciąży oraz młodych rodziców, zapewniając im dostęp do rzetelnej wiedzy i różnorodnych narzędzi, którymi mogą się posługiwać na różnych etapach rozwoju maluszka. Preglife jest obecnie najpopularniejszą aplikacją ciążową w północnej Europie – w Szwecji zaufało jej aż 90% kobiet w ciąży. W Polsce korzysta z niej aktualnie 180 000 użytkowniczek, z których 115 000 spodziewa się dziecka.

Aplikacja Preglife jest tworzona przez międzynarodowych specjalistów, lekarzy i położnych, których materiały są regularnie udostępniane w przystępnej formie artykułów, podcastów czy filmów. Regularnie aktualizowane i poszerzane treści, które znajdują się w aplikacji, są oparte wyłącznie na faktach i wiedzy naukowej – tak by niezmiennie stanowiły dla użytkowników Preglife jak najefektywniejsze i najbardziej wiarygodne wsparcie. Dzięki przejrzystemu podziałowi na etapy ciąży oraz miesiące życia dziecka, rodzice doskonale wiedzą, które materiały i poradniki będą im najbardziej przydatne w danym momencie.

Preglife jest wyposażony między innymi w kalendarz ciąży, który umożliwia śledzenie jej przebiegu tydzień po tygodniu, checklistę, pomagającą przygotować się przyszłym rodzicom do porodu, materiały dotyczące oznak ciąży, czy ciążowych dolegliwości. W aplikacji znajduje się również szereg narzędzi i treści dedykowanych ojcom, by oni także mogli dzięki Preglife lepiej przygotować się do jednej z najważniejszych roli w swoim życiu. Łatwy dostęp do poradnika laktacyjnego, przygotowanego przez szwedzką położną, pielęgniarkę dziecięcą i wykładowczynię Elisabeth Hjärtmyr oraz licznych artykułów, mających na celu psychiczne wsparcie po porodzie, to kolejne cechy, dzięki którym młodzi rodzice szybko zaufają Preglife i odnajdą w niej solidne wsparcie, którego bez wątpienia w tym szczególnym okresie potrzebują.

Ta niepozorna aplikacja sprawi, że młodzi i przyszli rodzice nie tylko poszerzą wiedzę, którą już posiadali, ale również wzbogacą ją o nowe fakty, a tym samym – pozbędą się wielu problemów i wątpliwości.

By jeszcze lepiej odpowiadać na oczekiwania i potrzeby użytkowników, Preglife współpracuje z dużymi i wiarygodnymi markami – nie tylko parentingowymi i dziecięcymi. Dzięki temu użytkowniczki aplikacji będą miały okazję zapoznania się z zaufanymi, jakościowymi produktami, które bez wątpienia okażą się przydatne w poszczególnych etapach ciąży i miesiącach życia malucha.

Preglife jest darmową aplikacją, dostępna na App Store oraz Google Play. Miesięcznie korzysta z niej 800 000 użytkowników. W Polsce Preglife zaufała co trzecia przyszła mama. Za strategię rozwoju aplikacji na nowych rynkach europejskich (polskim, hiszpańskim, francuskim), w tym działania marketingowe, odpowiada Bartłomiej Foszer. Egzekucją działań z zakresu public relations w Polsce zajmuje się agencja komunikacji marketingowej Lensomai Communication.

 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock