Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Barbie – najpopularniejsza lalka na świecie

Królowa lalek nieprzerwanie od 1958 roku gości w domach małych dziewczynek, co roku ląduje na liście do Świętego Mikołaja i jest marzeniem urodzinowym. Dlaczego Barbie fascynuje dziewczynki na całym świecie od ponad sześćdziesięciu lat?

Każda dziewczynka marzy o Barbie

Lalki Barbie to idealna towarzyszka do świata wyobraźni, gdzie dziewczynki, które marzą by być dorosłymi, mogą poudawać dorosłe życie. I to w różnych jego aspektach. Lalki Barbie mają obecnie tyle modeli wyboru, że każda dziewczynka znajdzie coś dla siebie. Z łatwością zmienią się nie tylko w magiczne postaci jak syrenka czy księżniczki, ale także będą mogły wraz z ulubioną bohaterką odgrywać dorosłe scenki jak z prawdziwego życia. Tutaj idealnie sprawdzą się lalki z kategorii Barbie Kariera, gdzie każda lalka ma dopasowany strój do swojej profesji. Znajdziemy tam m.in. takie zawody jak weterynarz czy pielęgniarka, ale także mniej oczywiste jak paleontolog! Z Barbie, możesz być kim chcesz!

Lalka, która budziła kontrowersje

Kiedyś jej wygląd budził wiele kontrowersji. Zbyt idealna, chuda blond dziewczyna o długich włosach, która jest marzeniem każdej małej dziewczynki stawała się jej…koszmarem. Obecnie lalka Barbie nie ma nic wspólnego ze starą postacią. To różnorodne figury, odcienie skóry i kolory oczu, dzięki czemu są bardziej podobne do realnych postaci, uczą dzieci różnorodności i dostarczają jeszcze więcej radości podczas zabawy.

Barbie, możesz być kim chcesz

Każda mała dziewczynka ma marzenia o byciu… no właśnie, kim? Niezależnie od tego, kto jest idolem malucha, z pewnością znajdzie lalkę odpowiednią dla siebie. Twoje dziecko kocha zwierzęta? Z pewnością spodoba jej się Barbie weterynarz, która opiekuje się zwierzątkami. Mała księżniczka marzy o królewskim balu? Do gustu przypadną jej się lalki z kolekcji Dreamtopia, z pięknymi sukniami i ciekawymi akcesoriami, dzięki którym dziecko samo może stworzyć wymarzoną fryzurę. To świetny pomysł dla dziewczynki, która kocha modę i uwielbia przebierać swoje lalki i zmieniać im fryzury. A może pragnie aby zostać lekarzem? Nie ma problemu, do wyboru jest wiele modeli takich jak: Barbie pediatra, która uroczo opiekuje się dwoma nowo narodzonymi maluchami czy Barbie lekarka, która gotowa jest osłuchać stetoskopem chorego. Barbie wyposażone są w wiele akcesoriów co zapewnia niezliczone możliwości i zabawę na długi czas. Dlatego to idealny pomysł na kolekcję dla dziewczynki, która z pewnością przypadnie jej do gustu. To lalka, o której marzą małe dziewczynki na całym świecie.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO