Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

BeSymbio – rewolucja w czystości domu! #myjemyroślinami

Ile razy stałaś przed wyborem czy kupić produkt skuteczny czy bezpieczny dla Twojej Rodziny?
Czy skuteczne środki czystości muszą być groźne dla Ciebie? Założyciele marki BeSymbio stawali przed takimi samymi pytaniami. Dlatego postawili sobie prosty cel: stworzenie bezpiecznych i skutecznych środków czystości dla Ciebie, Twojej Rodziny i Twojego domu.

Inspiracją do stworzenia naturalnych środków czystości były rośliny i ich niezwykłe właściwości, których często nie dostrzegamy na co dzień. W ten sposób powstało również motto towarzyszące BeSymbio od samego początku – #MyjemyRoślinami.

www.BeSymbio.pl

To, czym wyróżnia się BeSymbio to skoncentrowane receptury produktów. Wiele naturalnych środków do czyszczenia domu ma w swoim składzie głownie wodę. Skład produktów BeSymbio to średnio 99% naturalnych roślinnych składników czyszczących. Nie znajdziesz tu chemicznych dodatków, wybielaczy, barwników oraz sztucznych substancji zapachowych. BeSymbio myje naturalnie, tworząc w pełni biodegradowalne receptury oparte na aktywnych składnikach roślinnych, które z powodzeniem wyczyszczą i pozbawią bakterii niemal wszystkie powierzchnie w Twoim domu. W produktach BeSymbio znajdziesz między innymi ekstrakt z pestek grejpfruta hamujący rozwój szerokiej gamy szkodliwych bakterii i grzybów, antyseptyczny olejek z drzewa herbacianego, czy enzymy cukru trzcinowego skutecznie neutralizujące nieprzyjemne zapachy. Marka zadbała także o opakowania – szklane butelki i tworzywo atomizerów z powodzeniem mogą zostać poddane recyklingowi.

W linii BeSymbio Home znajdziesz produkty, które skutecznie pomogą w utrzymaniu czystości domu w naturalnym stylu. Stosując produkty możesz odetchnąć z ulgą – ze względu na zawarte w nich naturalne składniki są bezpieczne nie tylko dla domowników, ale także czworonożnych pupili. Wyciągi z roślin i naturalne substancje aktywne z powodzeniem rozpuszczą i pomogą usunąć tłuszcz, brud i cięższe zabrudzenia. Nie podrażnią też delikatnej skóry rąk.

BeSymbio Baby to linia stworzona w trosce o najmłodszych. Każdego dnia dbasz o swoją pociechę najlepiej jak tylko potrafisz. Teraz możesz zadbać także o bezpieczeństwo swojego dziecka chroniąc go przed bakteriami znajdującymi się na przedmiotach codziennego użytku. Dzięki naturalnym roślinnym składnikom aktywnym zadbasz o higienę zabawek, akcesoriów dziecięcych i wszelkich powierzchni, z którymi maluch ma styczność, nie martwiąc się, że jego delikatna skóra zetknie się ze szkodliwym detergentem. Marka nawiązała także współpracę z młodym zdolnym rysownikiem, ilustratorem – Tymkiem Jezierskim, który zaprojektował etykiety produktów.

BeSymbio to naturalna skoncentrowana czystość Twojego domu zamknięta w szklanych butelkach bez sztucznych zapachów i barwników. Rozpocznij ekologiczną przygodę!

BeSymbio_375ML_BABY_zabawki_0100_mk

BeSymbio_500ML_BABY_nocniki_0100_mk

BeSymbio_500ML_HOME_wszystko

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock