Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

FAMILOVE – Bo troszczymy się o rodzinę

Ile razy Twoje dziecko podczas kąpieli bawiło się w gotowanie Twoim szamponem? Ile razy Twój partner krzyczał z łazienki na cały dom: „Jest coś do myyycia?!” Teraz już nikomu w domu nie zabraknie kosmetyków myjących przez dłuuugi czas. Polska firma YOPE stworzyła markę Familove – żel pod prysznic/do kąpieli, mydło do rąk i szampon w rodzinnej pojemności 750 ml, która starczy na 185 użyć! Dla każdego z Was.

Butelki są duże, ale zgrabne i eleganckie. Z dozownikiem ułatwiającym używanie oraz charakterystycznymi „odręcznymi” rysunkami, dzięki którym łatwo je odnajdziesz w sieci sklepów Lidl. Nawet jak będziesz miała głowę w pianie, nie pomylą Ci się – piktogramy włosów (na szamponie), wanny z prysznicem (na żelu pod prysznic) i kropli wody (na mydle w płynie) są wyraźnie widoczne. Butelki wykonano z plastiku z recyklingu, a ich zawartość jest w 98 procentach naturalna. Pomimo tego kosmetyki świetnie się pienią – to zasługa pochodzących z roślin spieniaczy, są przyjazne dla skóry, również tej nadreaktywnej i dziecięcej. Każdy produkt zawiera delikatne środki myjące pochodzenia naturalnego oraz pielęgnujące dodatki, też prosto z natury.

2220817_YOPE_FAMILOVE_ZAKHYNTOS_0245

Ich koszt to zaledwie 25 zł. Sprawdzą się w każdym domu, w każdej rodzinie. Jedziesz na duże zakupy do Lidla? Wrzuć do wózka duże Familove. Z miłości do rodziny.

yope.me

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO