Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

JESIENNE SPA W DOMOWYM ZACISZU

Podczas długich, jesiennych wieczorów warto zadbać o siebie. Aby skosztować uroków odmładzających i prozdrowotnych zabiegów nie trzeba wyjeżdżać do profesjonalnego salonu odnowy biologicznej. W domowym zaciszu można urządzić SPA, które umożliwia zadbanie nie tylko o piękny wygląd, ale także zrelaksowanie się i odprężenie. Marka Costway proponuje różnorodne masażery, dzięki którym przemiana domu w nowoczesny salon odnowy stanie się banalnie prosta.

Składany masażer do stóp, Costway
Masażer posiada trzy tryby masażu: shiatsu, masaż rolkowy oraz bąbelkowy, aby lepiej stymulować punkty akupunktury i poprawiać krążenie krwi. Zmniejsza zmęczenie, łagodzi ból mięśni i poprawia jakość snu. Do masażera dołączony jest łatwy w obsłudze pilot z panelem dotykowym. Pozwala na regulację 3 trybów temperatury i ustawienie timera na kąpiel stóp od 20 do 60 minut. Po złożeniu masażer ma zaledwie 10 cm grubości. Jest lekki i zajmuje niewiele miejsca, więc można go łatwo transportować i umieszczać w małych przestrzeniach – na przykład pod łóżkiem, czy w kącie szafy.

Costway_skladany_masazer_do_stop1
https://costway.pl/skladany-masazer-stop-z-podgrzewaniem-34-41-21-cm 

 

Hydromasażer shiatsu z podczerwienią do stóp, Costway
Hydromasażer posiada 6 rolek masujących. Wyposażony jest w przegródkę na zioła oraz sole do kąpieli. Dzięki regulacji temperatury wody w zakresie od 35 do 48°C można łatwo dostosować masażer do swoich potrzeb. Wbudowany minutnik umożliwia ustawienie czasu trwania masażu (od 10 do 60 minut), a wyświetlacz LED pozwala na kontrolę wszystkich funkcji. Dzięki 4 obrotowym kółkom (w tym 2 kółkom z możliwością blokady), masażer jest poręczny i łatwy do przemieszczania. Zdejmowana pokrywa oraz wyciągana powierzchnia masująca umożliwiają utrzymanie urządzenia w czystości, a wbudowana rura spustowa ułatwia opróżnianie zbiornika.

Costway_hydromasazer_do_stop1
https://costway.pl/hydromasazer-shiatsu-z-podczerwienia-do-stop-500w-szary

 

Masażer do stóp i łydek z kompresją, Costway
Urządzenie oferuje różne funkcje: masaż łydek, masaż stóp, terapię grzewczą czy wibracje. Głęboki masaż ugniatający i podgrzewanie pobudza krążenie krwi. Na ekranie wyświetlane są aktualne dane i ustawienia. Urządzenie można wygodnie ustawić za pomocą pilota zdalnego sterowania. Maksymalna temperatura to 40°C. Masażer posiada czasomierz, który można ustawić na czas pracy do 60 minut.

Costway_masazer_do_lydek
https://costway.pl/masazer-do-stop-i-lydek-z-kompresja-szary  

Te i wiele innych akcesoriów można znaleźć na stronie www.costway.pl.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock