Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

MIX BAKALII KRESTO – pożywne śniadanie w kilka minut

Śniadanie to wyzwanie. Rankiem często towarzyszy nam brak czasu, pośpiech czy zmęczenie wynikające z niewystarczającej ilości snu. Sposobem na poranną apatię są wartościowe posiłki, które można przygotować w kilka minut – np. sięgając po naturalne mieszanki KRESTO: MIX BAKALII z nerkowcem lub z żurawiną.

MIX BAKALII KRESTO to wygodne w użyciu mieszanki, umożliwiające ekspresowe przygotowanie smacznego posiłku. Wystarczy wsypać zawartość opakowania do miseczki, a następnie dodać mleko lub ulubiony jogurt. Kompozycje nie wymagają dodawania cukru i są przyjemnie słodkie w smaku dzięki kostkom daktylowym, a płatki migdałowe zapewniają chrupką konsystencję. Dodatkowy składnik może być wybrany w zależności od indywidualnych preferencji: owoce suszonej żurawiny nadają daniu orzeźwiającą, lekko kwaśną nutę, natomiast nerkowce to doskonała opcja dla wielbicieli delikatnych orzechów.

Zadaniem śniadania jest dostarczenie organizmowi zdrowej energii, dlatego znaczenie mają nie tylko walory smakowe, ale też wartości odżywcze. MIX BAKALII KRESTO zawiera żelazo, które wspomaga transport tlenu w organizmie, pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia oraz wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Ważnym pierwiastkiem jest też potas, pomagający w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni oraz w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Taki skład sprzyja realizowaniu celów, które wymagają aktywności fizycznej oraz umysłowej.

MIX BAKALII KRESTO dostępny jest w dwóch wielkościach opakowań. Większa paczka ma pojemność 140 g i wygodne zamkniecie strunowe, umożliwiające komfortowe korzystanie z produktu w domu czy biurze. Mniejsze opakowanie, o gramaturze 35 g, bardzo dobrze sprawdzi się w formie poręcznej przekąski w trakcie dnia, ponieważ łatwo schować je do kieszeni kurtki, płaszcza czy niewielkiego plecaka.

Kompozycje KRESTO są gotowe do spożycia od razu po otwarciu opakowania i nie wymagają obróbki termicznej. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią zbilansowane odżywianie, a jednocześnie nie dysponują o poranku zbyt dużą ilością czasu. Zarówno wersja z nerkowcem, jak i z żurawiną, posiada licencję wydaną przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

CENY:

MIX BAKALII Z NERKOWCEM KRESTO 140 g – 7,99 zł/szt.

MIX BAKALII Z ŻURAWINĄ KRESTO 140 g – 7,99 zł/szt.

MIX BAKALII Z NERKOWCEM KRESTO 35 g – 2,19 zł/szt.
MIX BAKALII Z ŻURAWINĄ KRESTO 35 g – 2,19 zł/szt.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO