Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Możliwości użytkowe wózków wielofunkcyjnych

Wózek dziecięcy jest jednym z najważniejszych przedmiotów dla malucha w pierwszych latach jego rozwoju: równocześnie wygodnym łóżeczkiem i bezpiecznym azylem na czas spacerów; siedzeniem, z którego może poznawać świat. Czyni to go niezwykle istotnym zakupem dla większości młodych rodziców, którzy często poświęcają dużo uwagi wyborowi najbardziej odpowiedniego egzemplarza. Jest to o tyle istotne, że na różnym etapie swojego życia dzieci potrzebują aż dwóch różnych wózków: kołyski, w której będą czuć się bezpiecznie i drzemać w pozycji leżącej, oraz spacerówki, która pozwoli im siedzieć i bardziej aktywnie doświadczać świata. Istnieje jednak możliwość połączenia tych dwóch rozwiązań w jedno – są nią wózki wielofunkcyjne, takie jak: Zokky Ozz oraz Zokky Nuvo. Można łatwo przekształcić je z wózka przeznaczonego dla niemowląt w spacerówkę dla starszych dzieci.

Najważniejszą zaletą wózków wielofunkcyjnych jest oszczędność: są to całkiem drogie elementy wyposażenia, a wybór modelu dwa lub trzy w jednym ratuje przed koniecznością zakupu drugiego wózka, gdy dziecko nieco podrośnie. Dzięki odpowiedniej stabilności i bogatemu zabudowaniu,  wózki wielofunkcyjne są również bardzo bezpieczne i zapewniają dzieciom właściwą ochronę. Istotna jest waga wózka – lekkie modele Zokky Ozz i Nuvo zapewniają nie tylko wygodne manewrowanie w alejkach parkowych i sklepach, ale i łatwe wnoszenie ich po schodach do mieszkania.

Oprócz popularnych modeli dwa w jednym, łączących gondolę dla niemowląt i spacerówkę dla większych dzieci, istnieje również wersja trzy w jednym, która zazwyczaj dodaje do tego fotelik samochodowy. Dzięki odpowiednim adapterom bez problemu zamocujesz foteliki znanych marek na konstrukcjach Zokky. Taka opcja ułatwia wyprawy do lekarza, na szybkie zakupy lub w odwiedziny.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock