Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Nowa jesienna kolekcja BABYBJÖRN

SPRINKLES, czyli urocze kropeczki. Pod tą nazwą kryją się jesienne nowości szwedzkiej marki BABYBJÖRN. Kolekcję charakteryzują delikatne pudrowe nadruki w kropeczki, które przypominają słodką posypkę. Kropeczkami zostały obsypane nosidełka BabyBjörn One oraz leżaczek BabyBjörn Bliss. Gwiazdami najnowszej kolekcji marki zostały szwedzkie trojaczki – trzech chłopców – Bonnie, Leo i Francis.

Nosidełko BABYBJÖRN ONE – miękkie, ergonomiczne, bezpieczne i bardzo komfortowe Nosząc dziecko w ergonomicznym nosidełku One już od pierwszych dni życia, rodzic zapewnia muBaby Carrier One (2018) - Classic greyPink sprinkles,Cotton (3) jeszcze więcej niezwykle ważnej fizycznej bliskości, która wzmacnia ich wzajemną więź. Miękki materiał nosidełka naturalnie dopasowuje się do ciała, dzięki czemu dziecko zachowuje naturalną pozycję z pleckami zaokrąglonymi w kształcie litery C. Rodzice nie potrzebują pomocy, by łatwo i bezpiecznie zmienić sposób noszenia dziecka: przodem do rodzica, przodem do otoczenia lub na plecach, gdy dziecko jest starsze.Baby Carrier One (2018) - Light denim blueBlue sprinkles, Cotton (1)
Nosidełko ONE zmienia się wraz z dzieckiem i jego potrzebami, rozmiar siedziska i zagłówka jest regulowany. Możliwość pełnego dopasowania jest przydatna również wtedy, gdy z nosidełka korzysta regularnie kilka osób. ONE jest wyposażony w wytrzymały pas biodrowy i szelki z wypełnieniem, które zmniejszają nacisk na plecy oraz ramiona i sprawiają, że noszenie dziecka (w wieku do lat trzech) jest przyjemniejsze. Maluch cieszy się komfortem i jest bezpieczny, a mama lub tata mają wolne ręce.

 

Leżaczek BABYBJÖRN Bliss – przytulny i bezpieczny

Polubi go każdy maluch, już od pierwszych chwil życia. To przytulne miejsce do zabawy i odpoczynku w pobliżu rodziców, dziadków czy starszego rodzeństwa. Leżaczek porusza się dzięki naturalnym i spontanicznym ruchom dziecka. Bujając się maluszek rozwija zdolności motoryczne oraz zmysł równowagi w całkowicie naturalny dla siebie sposób. Młodsze dziecko można delikatnie i cicho kołysać.
BABYBJÖRN Bliss, zapewnia prawidłowe podparcie pleców oraz główki dziecka. Leżaczek posiada specjalnie skrojone, materiałowe siedzisko, które dopasowuje się do dziecka, właściwie rozkładając jego masę. Odpowiednie ułożenie i wsparcie dziecka jest wyjątkowo ważne we wczesnym dzieciństwie, kiedy maluszek ma jeszcze słabo rozwinięte mięśnie. Dzięki dwustronnemu poszyciu leżaczek może być użytkowany zarówno jako leżaczek jak i fotelik. Leżaczek jest idealnym rozwiązaniem od okresu niemowlęcego do momentu, w którym dziecko nauczy się stabilnie siedzieć. Dla starszych, już chodzących dzieci leżaczek można łatwo przekształcić w wygodny fotelik – wystarczy zdjąć i odwrócić materiał z oparcia oraz zmienić jego stopień nachylenia.

Nosidełko BabyBjörn ONE i leżaczek BABYBJÖRN Bliss – materiały

Wszystkie materiały użyte do produkcji nosidełek i leżaczków BabyBjörn posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100 klasa 1 przyznawany produktom przeznaczonym dla dzieci. Oznacza to, że są wolne od niezdrowych substancji i alergenów, ponadto są przyjemne w dotyku, delikatne i bezpieczne dla dziecka. Bez obaw maluszek może nosidełko czy leżaczek ślinić czy gryźć.

Sugerowana cena detaliczna: – Nosidełko BabyBjörn ONE Sprinkles – 599 zł – Leżaczek BABYBJÖRN Bliss Sprinkles – 639 zł

Bouncer Bliss Sprinkles 07

Fotografia: Trojaczki Bonnie, Leo i Francis
Bonnie, Leo i Francis urodzili się w styczniu 2019 roku i mieszkają z mamą, tatą oraz starszym bratem Otisem w drugim co do wielkości mieście Szwecji – Göteborgu. Te urocze maluchy emanują szczęściem i radością, a także zapewniają zajęcie pozostałym członkom rodziny dwadzieścia cztery godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Można obserwować ich profil na Instagramie @triplets_gothenburg.

Więcej informacji na stronie: www.scandinavianbaby.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock