Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Nowe edukacyjne gry z Rybką MiniMini

Rybka MiniMini zaprasza dzieci i rodziców do wspólnej zabawy przy nowych edukacyjnych grach. Dzięki nim maluchy będą ćwiczyły pamięć, spostrzegawczość oraz znajomość kolorów. Do sklepów trafiły trzy nowe gry z Rybką MiniMini: „Junior Kimble”, „Nie tym razem” oraz „Memory”.

Nowe gry edukacyjne z Rybką MiniMini stymulują pamięć, rozwijają umiejętność kojarzenia oraz myślenia strategicznego u najmłodszych. Dzięki łatwym zasadom, znanym każdemu dorosłemu, maluch nauczy się grać w kilka minut, a grafiki przedstawiające ulubionych bajkowych bohaterów zachęcą dzieci do zabawy. To prosty i ciekawy sposób na wspólną naukę i rozrywkę.

Gra „Junior Kimble” pozwala dzieciom nauczyć się rozróżniania kolorów. Ponadto, nie trzeba już się martwić o zgubienie kostki, ponieważ została zamknięta w specjalnej kapsule. Gra przeznaczona jest dla najmłodszych, nawet tych, którzy nie opanowali jeszcze umiejętności liczenia. Zabawa „Memory” rozwija pamięć dziecka. Solidnie wykonane karty pozwolą na długą zabawę. Z kolei „Nie tym razem” to unowocześniona wersja tradycyjnego Piotrusia, która doskonali umiejętności kojarzenia i wyrabia spostrzegawczość.

Gry edukacyjne z Rybką MiniMini trafiły do sprzedaży w  poniedziałek, 30 kwietnia br. Produkty są dostępne, m.in. w sieci księgarni Bookszpan, Świat Książki oraz w E. Leclerc i sklepie internetowym Ravelo.

Nowe gry z Rybką MiniMini to kolejny produkt wydany przez Tactic Games we współpracy ze stacją MiniMini+. Poprzedni – puzzle z Rybką MiniMini – spotkał się z ogromnym zainteresowaniem dzieci i nadal jest w sprzedaży.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO