Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Nowe nosidełko BABYBJÖRN MOVE – dla aktywnych rodziców

MOVE to nowe ergonomiczne nosidełko szwedzkiej marki BABYBJÖRN. Idealne dla rodziców, którzy prowadzą aktywny tryb życia, lubią podróżować i pragną, by dziecko towarzyszyło im od pierwszych dni. MOVE zostało zaprojektowane w ścisłej współpracy z pediatrami. Można w nim nosić dzieci od urodzenia aż do 15 miesiąca życia.

Proste w użyciu, miękkie oraz niezwykle wygodne

Nosidło ergonomiczne BABYBJÖRN MOVE jest nosidełkiem miękkim – idealnie dopasowuje się do ciała dziecka. Wbudowane podparcie dla pleców rodzica, ergonomiczny pas biodrowy, który przenosi ciężar z ramion na biodra – czego nie sposób nie docenić, gdy małe dzieci rosną tak niewiarygodnie szybko oraz szerokie szelki z wypełnieniem zapewniają właściwe rozłożenie ciężaru dziecka.

MOVE gwarantuje, że nóżki i ramiona dziecka znajdują się w fizjologicznie prawidłowej pozycji. Zapewnia również właściwe podparcie dla głowy i karku dziecka. W nosidełku można nosić dzieci od narodzin (3,5 kg) aż do 15 miesiąca życia (12 kg). Noworodka należy nosić z przodu, brzuszkiem do rodzica. Półroczne dziecko można nosić przodem do świata. Miękka i przewiewna tkanina 3D Mesh zapobiega przegrzaniu i poceniu się dziecka. Tkanina została zaprojektowana specjalnie dla BabyBjörn i posiada certyfikat OEKO-TEX 100 Class 1 przyznawany bezpiecznym tkaninom przeznaczonym dla niemowląt i dzieci.

Zdrowe bioderka w nosidełku ergonomicznym BABYBJÖRN MOVE Międzynarodowy Instytut ds. Dysplazji Bioder potwierdza, że nosidełko ergonomiczne BABYBJÖRN MOVE zapewnia zdrową pozycję dla bioderek dziecka. Biodra dziecka mają zapewnione prawidłowe podparcie i są utrzymywane w optymalnej pozycji z nóżkami skierowanymi na zewnątrz. Przyczynia się to do właściwego rozwoju stawu biodrowego, tak ważnego w pierwszych miesiącach życia dziecka.

Łatwy sposób wyjmowania śpiącego dziecka nosidełko MOVE jest zbudowane z dwóch części, dzięki czemu łatwo się je zakłada i zdejmuje – to doskonałe rozwiązanie rodzice z pewnością docenią, gdy zechcą szybko wyjąć dziecko w autobusie, zatłoczonej kawiarni lub gdy zaśnie w trakcie spaceru. Aby wyjąć śpiące dziecko, nie budząc go, wystarczy odpiąć całą przednią część nosidełka. Szelki można nosić jak kamizelkę. A gdy maluch się obudzi, wystarczy chwila, by nosidełko było gotowe do ponownego użycia.

Nosidełko BABYBJÖRN MOVE:

● Pozwala nosić dziecko przodem do rodzica jak i przodem do świata
● Zapewnia zdrową pozycję dla bioderek dziecka zgodnie z opinią Międzynarodowego Instytutu ds. Dysplazji Bioder
● Łatwy sposób wyjmowania śpiącego dziecka
● Miękka i przewiewna siateczka zapobiega przegrzaniu i poceniu się dziecka

Sugerowana cena detaliczna nosidełka ergonomicznego BABYBJÖRN MOVE: 549 zł

Więcej informacji na stronie: www.scandinavianbaby.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO