Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Nowości gotowe do schrupania – smakowite chrupeczki BoboVita Bio

Jeśli maluch zna już smak i konsystencję warzyw, owoców, zbóż, a także próbował posiłków z mięsem i rybką, oznacza to, że przed nim kolejny ekscytujący etap rozszerzania diety. Zdobyte w ostatnich miesiącach umiejętności jedzenia gładkich przecierów i takich z grudkami pozwalają mu na rozpoczęcie nauki gryzienia! Z myślą o nowych wyzwaniach i rozwijaniu u dziecka zdolności jedzenia produktów o różnych strukturach BoboVita wprowadziła wyjątkowo smakowite nowości. Poznaj chrupeczki BoboVita Bio o różnorodnych kształtach dopasowanych do małej rączki, które pomogą w nauce gryzienia wszędzie tam, gdzie tylko będziecie mieli na to ochotę!

W drugim półroczu życia maluch wciąż każdego dnia delektuje się mlekiem mamy lub karmiony jest mlekiem modyfikowanym. To również czas, kiedy odkrywanie przez niego nowych smaków, zapachów i konsystencji posiłków rozpoczęło się na dobre. Niemowlę spróbowało już z pewnością i polubiło dania w formie gładkich przecierów, musów, a także te z grudkami i nieco większymi kawałkami. Opanowanie nowych umiejętności jedzenia i pojawiające się pierwsze ząbki pozwalają na kontynuację przygody z rozszerzaniem diety. Nadszedł odpowiedni moment na kolejny krok – rozpoczęcie nauki gryzienia.

Chrupanie dostosowane do potrzeb najmłodszych

Sięgając po pierwsze produkty do gryzienia dla malucha, warto mieć na uwadze jego wyjątkowe potrzeby. Organizm dziecka wciąż się rozwija i jest bardzo wrażliwy na wpływ czynników pochodzących ze środowiska zewnętrznego – dotyczy to również składników pożywienia. Właśnie dlatego wybór produktów dla malucha nie powinien być kwestią przypadku czy kolorowej etykiety. Wsparciem w komponowaniu jadłospisu najmłodszych jest żywność stworzona z myślą o nich – ze wskazaniem wieku na opakowaniu. Widoczne oznaczenie, np. po 7. czy 10. miesiącu życia, wskazuje rodzicom, że zarówno receptura, oparta na bezpiecznych składnikach odpowiedniej jakości, jak również konsystencja produktu uwzględniają wymagania żywieniowe maluchów na różnych etapach rozwoju.

Czy wiesz, że…

Produkty przeznaczone dla niemowląt i małych dzieci jeszcze zanim trafią na sklepową półkę, muszą spełnić wyjątkowo surowe normy jakości – o wiele bardziej restrykcyjne w porównaniu do żywności ogólnodostępnej? Staranny dobór dostawców oraz setki testów jakości i bezpieczeństwa to kluczowe czynniki gwarantujące, że produkt spełni wymagania żywieniowe najmłodszych.

Bio nowości idealne do chrupania

Wybór bezpiecznych i smacznych produktów, które będą wspierać malucha w nauce gryzienia, może być dla rodziców niełatwym zadaniem. Właśnie dlatego z myślą o najmłodszych, stojących przed wyzwaniem akceptacji posiłków o nowej strukturze, powstały chrupeczki BoboVita Bio. Pyszne nowości to 4 smakowite propozycje ze składnikami odpowiedniej jakości – dopasowane do potrzeb niemowląt już po 7. miesiącu życia. Nie zawierają dodatku cukru*, a zgodnie z przepisami prawa także konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Chrupeczki BoboVita Bio poza tym, że są smaczne i w pełni bezpieczne dla maluchów, spełniają wymagania rolnictwa ekologicznego. Oznacza to, że zawarte w nich zboża, warzywa, w tym warzywa strączkowe, oraz owoce są starannie wyselekcjonowane i pochodzą w 100% z certyfikowanych ekologicznych upraw, prowadzonych z najwyższą dbałością o środowisko naturalne. Chrupiące nowości o zabawnych kształtach, takich jak krążki czy gwiazdeczki, dopasowane są do małych rączek, dlatego stanowią idealne wsparcie w nauce gryzienia zarówno w domu, jak i poza nim!

– W BoboVita wiemy, że nauka gryzienia to ważny etap rozszerzania diety malucha. Aby zaspokajać potrzeby żywieniowe najmłodszych i wspierać zdobywanie przez nich nowych umiejętności, wzbogaciliśmy naszą ofertę produktów Bio o nowość – chrupeczki BoboVita Bio. To smakowite i gotowe do schrupania propozycje, których receptury oparte są wyłącznie o bezpieczne składniki odpowiedniej jakości. Wspierają naukę gryzienia u niemowląt już po 7. miesiącu życia, a ich wielkość i kształt idealnie pasują do małej rączki – tak, aby maluch mógł je samodzielnie chwycić i cieszyć się ich smakiem zarówno w domu, jak i podczas spaceru czy w podróży. Są pyszne, dopasowane do wymagań najmłodszych i stanowią dobry wybór dla rodziców, którzy poszukują dla swoich dzieci produktów ekologicznych, powstałych z myślą o dobru planety – różnorodności biologicznej, kondycji gleby i źródłach wody – tłumaczy Aleksandra Rytel, kierownik ds. zarządzania marką BoboVita.

* Zawierają naturalnie występujące cukry.

Ważne informacje: Zaleca się kontynuację karmienia piersią podczas wprowadzania pokarmów uzupełniających. Karmienie piersią powinno trwać tak długo, jak jest to pożądane przez matkę i dziecko. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.

Marka BoboVita oferuje szeroką gamę produktów dla niemowląt i małych dzieci, obejmującą m.in. posiłki, zupki, przeciery owocowe w słoiczkach, musy owocowe w tubkach i kaszki. Produkty BoboVita cieszą się uznaniem i powodzeniem wśród konsumentów. Więcej informacji o ofercie produktów BoboVita znaleźć można na stronie www.bobovita.pl.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO