Na stronie dobra-mama.pl mogą występować wpisy o charakterze reklamowym.

Planowanie z Simple Calendar 2022

Kalendarz to jedno z podstawowych i powszechnie dostępnych narzędzi do planowania, czujemy jego potrzebę posiadania, zwłaszcza na przełomie roku, kiedy dopada nas wewnętrzny rachunek sumienia i postanowienie zmian noworocznych. Lista rozwiązań, jakie znajdują się w Simple Calendar 2022 jest naprawdę imponująca. Kalendarz dla wielu kobiet jest podstawowym narzędziem do pracy i organizacji życia, tak się składa, że dla mnie również:) Odpowiednio dobrany poprowadzi nas za rękę i pozwoli osiągnąć zamierzone cele.

Jak planować z Simple Calendar 2022? Czy kalendarz faktycznie sprawdza się w planowaniu celów roku.

Jeśli chodzi o mnie to bez kalendarza ani rusz! Kalendarz drukowany sprawdza się dla mnie najlepiej, ale wiem, że są kobiety, które nie przepadają za papierową wersją i dla nich właśnie kończę kolejny datowany Planner Cyfrowy 2022 (o poprzedniej wersji digital możesz poczytać tutaj) Ja natomiast jestem starą tradycjonalistką, kocham papier, jego zapach i fakturę, i przy okazji piękny kalendarz jest dla mnie dodatkiem uzupełniającym codzienny look mojego biurka

Wracając do planowania z Simple Calendar 2022.

Nasz kalendarz ma format A5, który powinien zmieścić się do większości damskich torebek, typu shopping bag. Jest kalendarzem dziennym (404 strony – dobra książka), dzięki czemu wszystkie Twoje plany i zadania pomieścisz i uporządkujesz w jednym narzędziu.

Na początku kalendarza znajdziesz przydatny widok roczny na 2022 i 2023 oraz sporo miejsca na cele strategiczne i Twój rozwój osobisty wraz z ogólną tabelą czasu realizacji wyznaczonych celów. Na początku znajdziesz także ważne miejsce przeznaczone stricte na opis twoich 3 TOP projektów roku, tzw. BIG IDEAS. Warto zacząć od burzy mózgu, podsumować poprzednie działania i zdecydować co jest dla Ciebie najważniejsze do osiągnięcia w nadchodzącym roku. Twoje 3 top pomysły znajdą swoje miejsce w tabeli projektów na 2022.

Do stron z celami strategicznymi zaglądaj jak najczęściej i przez cały rok, tak abyś mogła na bieżąco kontrolować i reagować na zmiany. Na początku kalendarza znajdziesz też domowy plan finansowy, który jak się okazuje jest dużym ułatwieniem dla niejednej pani domu. Plan jest zaprojektowany jak tabela typu excel i możesz w nim z łatwością pilnować przychodu i rozchodu domowego budżetu.

Do rozpoczęcia bardziej szczegółowego planowania posłużą Ci niezbędny plan kwartalny 2022, miesięczny oraz niezastąpiony plan dnia!

To właśnie plan kwartalny stanowi dla mnie podstawę efektywnego planowania. W nim umiejscowisz swoje top projekty, określając czas na wykonie głównych etapów. Plan kwartalny bardzo pomaga mi ogarnąć harmonogram każdej produkcji zaplanowanej dla LoveSimple. To w nim zapisuję ramy czasowe podstawowych etapów produkcyjnych (najczęściej używam do tego naklejek lub zakreślaczy, oznaczając każdy etap innym kolorem w układzie pionowym, jest mi wtedy prościej weryfikować deadliny). Przykładowe hasła, które wpadają do mojego planu kwartalnego to:

  • oferta cenowa,
  • akcept materiałów i dodatków,
  • czas na opracowanie składu graficznego + do kiedy akcept,
  • do kiedy max złożenie zamówienia,
  • do kiedy akcept proofa – ozalidu i zamknięcie wszystkich poprawek,
  • czas samej produkcji, dostawa
  • marketing: pack-shoty produktów, oferta w sklepie, reklama i itd…

Dzięki temu tworzę mapę przedziałów czasowych głównych etapów produkcyjnych, które jest mi poźniej łatwiej rozbić na drobne części i umieścić planie miesiąca, a następnie jeszcze mniejsze etapy w planie dnia. W Simple Calendar 2022 każdy miesiąc rozpoczyna motywujący cytat:) Na kolejnych 2 stronach, znajdziesz sporo miejsca na swoje top danego miesiąca oraz “Habit Tracker”. HT to rubryka, która pomaga w pielęgnacji nowych nawyków. Plan dnia zaczynam od określenia 3 priorytetów i przygotowania najważniejszego – czyli listy rzeczy do zrobienia “to do”. Jak już mam listę to zabieram się za określenie czasu, który potrzebuję na ich wykonanie, zaznaczając w harmonogramie ( w godz. 6:00-23:00)

Projektując nowy Simple Calendar na rok 2022 nie zapomniałam o tym, co kobiety cenią sobie najbardziej   Oczywiście mam na myśli naszą magiczną rubrykę “tylko dla mnie” czyli idealne miejsce na wpisanie porannej jogi, wizyty u fryzjera czy babskiego przyjęcia! Pamiętaj, czas tylko dla siebie jest mega ważny! I jeszcze jedno ważne miejsce w naszym kalendarzu, to oczywiście mała rubryka przeznaczona na wdzięczność dnia! Nie zapominaj podziękować, za choćby jedną rzecz, która wywołała uśmiech na Twojej twarzy, a może czegoś dobrego Cię nauczyła.

Ja dziś zapisuję podziękowanie za kolejny rok, w którym możemy planować wspólnie!

Ściskam Monika

Po więcej detali dotyczących kolorów oraz wnętrza kolekcji kalendarzy 2022 znajdziesz w naszym sklepie: www.lovesimple.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wykryto blokadę reklam!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Prosimy, wesprzyj nas, wyłączając blokadę reklam.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO